VIDEO | Academica Clinceni - Dinamo, ACUM, în direct pe Look Sport+ şi PrimaPlay. Bară pentru Dinamo în minutul 10 VIDEO | Academica Clinceni - Dinamo, ACUM, în direct pe Look Sport+ şi PrimaPlay. Bară pentru Dinamo în minutul 10
Florinel Coman, refăcut pentru meciul FCSB – UTA Florinel Coman, refăcut pentru meciul FCSB – UTA
Focar de coronavirus la OCS Lille: sunt infectaţi aproximativ 30 de angajaţi
Anunţ surprinzător de 1 decembrie, în presa din Turcia! Galatasaray intenţionează să-l transfere pe Florin Tănase de la FCSB. UPDATE: Ultimele noutăţi  Anunţ surprinzător de 1 decembrie, în presa din Turcia! Galatasaray intenţionează să-l transfere pe Florin Tănase de la FCSB. UPDATE: Ultimele noutăţi
VIDEO | România - Iran 39-11. Debut facil la turneul final din Spania umbrit de accidentarea gravă a Oanei Borş VIDEO | România - Iran 39-11. Debut facil la turneul final din Spania umbrit de accidentarea gravă a Oanei Borş
VIDEO | Laurenţiu Reghecampf, deranjat de o întrebare legată de partida cu Filiaşi din Cupa României: ”Este sub nivelul meu” VIDEO | Laurenţiu Reghecampf, deranjat de o întrebare legată de partida cu Filiaşi din Cupa României: ”Este sub nivelul meu”

VIDEO ǀ Derby nemţesc pe Look Sport 3! Meciul primelor două clasate din Bundesliga, Bayer Leverkusen – Bayern Munchen, de la 16:30

Bundesliga Publicat pe 17 oct 2021

Derby-ul primelor două clasate din Bundesliga, Bayer Leverkusen – Bayern Munchen, se joacă în etapa a 8-a, de la ora 16:30. Partida e în direct pe Look Sport 3.

Cele două sunt la egalitate de puncte, 16, fiind pe primele două locuri în clasamentul primei divizii din Germania. Campioana Bayern Munchen are un golaveraj superior, fiind deasupra rivalei Leverkusen. Etapa trecută de campionat, Bayern a pierdut, surprinzător, cu Frankfurt, 1-2, în timp ce Bayer a câştigat cu Biefeld, scor 4-0.

Echipele probabile:

• Bayer Leverkusen: Hradecky – Frimpong, Kossounou, Tah, Hincapie – Aranguiz, Demirbay – Adli, Wirtz, Diaby – Schick
  • Bayern Munchen: Neuer – Sule, Upamecano, Hernandez, Davies – Kimmich, Goretzka – Gnabry, Muller, Sane – Lewandowski

Tot azi, de la ora 19:30, pe looksport.ro/ ppv3 se joacă Augsburg – Biefeld