"Puteam deveni Messi sau Cristiano Ronaldo". De ce crede Wesley Sneijder că nu a reuşit mai mult în fotbal: "Aceste detalii fac diferenţa"
Halep, aproape doi ani de la primul turneu de mare-şlem câştigat. Mesajul emoţionant al sportivei Halep, aproape doi ani de la primul turneu de mare-şlem câştigat. Mesajul emoţionant al sportivei
Gardoş şi-a prelungit contractul cu Universitatea Craiova. Prima declaraţie a fundaşului Gardoş şi-a prelungit contractul cu Universitatea Craiova. Prima declaraţie a fundaşului
Doliu în voleiul românesc. A murit tatăl Patriciei Ţig, care pregătea CSU Braşov Doliu în voleiul românesc. A murit tatăl Patriciei Ţig, care pregătea CSU Braşov
Bărbuţ a salvat onoarea oltenilor. Mijlocaşul a marcat golurile cu care Craiova a învins Viitorul în al doilea amical al zilei Bărbuţ a salvat onoarea oltenilor. Mijlocaşul a marcat golurile cu care Craiova a învins Viitorul în al doilea amical al zilei
Continuă seria amicalelor între cluburile din Liga 1. Sepsi - Chindia 2-1, într-o partidă care se va repeta în play-out Continuă seria amicalelor între cluburile din Liga 1. Sepsi - Chindia 2-1, într-o partidă care se va repeta în play-out

VIDEO | DORTMUND FACE SPECTACOL CU LEVERKUSEN ŞI O ÎNTRECE PE BAYERN ÎN CLASAMENT

Bundesliga Publicat pe 14 sep 2019

Dortmund a făcut instrucţie cu Bayer Leverkusen, scor 4-0, într-un meci din cadrul etapei a 4-a din Bundesliga. În direct pe LOOK SPORT, gazdele s-au dezlănţuit, iar Alcacer a deschis scorul în minutul 28, iar Reus, în minutele 50 şi 90, şi Guerreiro, în minutul 83, au stabilit rezultatul final. Dortmund este acum pe locul 2, cu 9 puncte, în timp ce Leverkusen este pe poziţia a 6-a, cu 7 puncte.