Tempestini, gata să scrie o nouă filă de istorie şi în România: îl poate depăşi pe Titi Aur Tempestini, gata să scrie o nouă filă de istorie şi în România: îl poate depăşi pe Titi Aur
Edi Iordănescu, mesaj plin de emoţie după accidentarea lui Moruţan: ”Vom lupta şi pentru tine” Edi Iordănescu, mesaj plin de emoţie după accidentarea lui Moruţan: ”Vom lupta şi pentru tine”
VIDEO | ”U” Cluj - Poli Iaşi, astăzi, de la 16:45, în direct la Prima Sport 1! Echipele de start VIDEO | ”U” Cluj - Poli Iaşi, astăzi, de la 16:45, în direct la Prima Sport 1! Echipele de start
”E drama vieţii lui”. Finanţatorul unui club la care a evoluat Moruţan a spus lucrurilor pe nume ”E drama vieţii lui”. Finanţatorul unui club la care a evoluat Moruţan a spus lucrurilor pe nume
Kylian Mbappe a luat decizia! Poziţia pe care va juca starul francez: ”Va putea câştiga Liga Campionilor şi Balonul de Aur” Kylian Mbappe a luat decizia! Poziţia pe care va juca starul francez: ”Va putea câştiga Liga Campionilor şi Balonul de Aur”
Căpitanul Iker Muniain şi-a anunţat plecarea de la Athletic Bilbao Căpitanul Iker Muniain şi-a anunţat plecarea de la Athletic Bilbao

VIDEO | DORTMUND SE ÎMPIEDICĂ ACASĂ CU WERDER BREMEN ŞI RATEAZĂ ŞANSA SĂ SE APROPIE DE LIDERUL BAYERN

Bundesliga Publicat pe 28 sep 2019

Borussia Dortmund şi Werder Bremen au terminat la egalitate, 2-2, într-un meci disputat pe „Signal Iduna Park”, în cadrul etapei a şasea din Bundesliga. În direct pe Look Sport, oaspeţii au marcat primii prin Rashica, în minutul 7. Gotze şi Reus au marcat pentru gazde, în minutele 9 şi 41, iar Dortmund a intrat la cabine la avantajul unui rezultat fragil, 2-1. Werder nu a abandonat şi Friedl a egalat, stabilind totodată rezultatul partidei, în minutul 55.

După acest meci, Dortmund e doar pe 7 cu 11 puncte, iar Bremen se află şi mai jos, pe 10, cu doar 7 puncte.