S-au stabilit brigăzile de arbitri ale meciurilor de vineri, din Casa Liga 1 S-au stabilit brigăzile de arbitri ale meciurilor de vineri, din Casa Liga 1
Academica Clinceni a adus un fotbalist din Argentina Academica Clinceni a adus un fotbalist din Argentina
Împrumuturile de la Hermannstadt nu sunt pe gratis. Caiado şi Karanovic au ajuns la FCSB pentru o sumă de bani + bonusuri de performanţă Împrumuturile de la Hermannstadt nu sunt pe gratis. Caiado şi Karanovic au ajuns la FCSB pentru o sumă de bani + bonusuri de performanţă
S-a stabilit programul din preliminariile C.M. 2022. Când debutează România S-a stabilit programul din preliminariile C.M. 2022. Când debutează România
E oficial! Romeo Surdu a preluat o echipă din Liga 3 E oficial! Romeo Surdu a preluat o echipă din Liga 3
Comitetul Executiv al UEFA a decis să permită câte cinci schimbări la meciurile din Liga Naţiunilor, play-off-ul Euro şi cupele europene, din faza grupelor Comitetul Executiv al UEFA a decis să permită câte cinci schimbări la meciurile din Liga Naţiunilor, play-off-ul Euro şi cupele europene, din faza grupelor

VIDEO | DZEKO ŞI ZANIOLO AU FOST OAMENII DECISIVI PENTRU ROMA ÎN MECIUL CU MILAN

Video Publicat pe 27 oct 2019

AS Roma s-a impus pe teren propriu cu AC Milan, 2-1, într-un meci transmis pe LOOK SPORT. Romanii au deschis scorul prin Dzeko, care a reluat cu capul în plasă, după un corner, în minutul 38. Milan a egalat în repriza secundă prin Hernandez, la 10 minute de la reluarea jocului. Doar 3 minute s-au bucurat oaspeţii, pentru că Zaniolo a marcat pentru 2-1 şi a adus victoria Romei.

Echipa din Cetatea Eternă este acum pe locul 5 şi are 16 puncte, în vreme ce Milan e abia pe 12 şi are doar 10 puncte.