VIDEO | UTA - Oţelul Galaţi 3-1. Trupa lui Dorinel Munteanu a fost făcută KO la Arad VIDEO | UTA - Oţelul Galaţi 3-1. Trupa lui Dorinel Munteanu a fost făcută KO la Arad
Guvernul spaniol va superviza federaţia de fotbal până la noi alegeri Guvernul spaniol va superviza federaţia de fotbal până la noi alegeri
Jucătorul cerut cu insistenţă la Campionatul European: „Nu există atacant român peste el” Jucătorul cerut cu insistenţă la Campionatul European: „Nu există atacant român peste el”
Franţa anunţă un bilanţ de 31 de persoane grav rănite pe şantierele Jocurilor Olimpice Franţa anunţă un bilanţ de 31 de persoane grav rănite pe şantierele Jocurilor Olimpice
Florin Răducioiu a dat verdictul despre Dinamo: ”Sunt sigur de asta. Au pierdut nişte puncte incredibile!”

CFR Cluj nu se joacă! Un titular de la FCSB e dorit pentru ca Dan Petrescu să facă un super lot CFR Cluj nu se joacă! Un titular de la FCSB e dorit pentru ca Dan Petrescu să facă un super lot

VIDEO | EGAL CU MULTE OCAZII ÎN CUPA TURCIEI. UMRANYESPOR I-A DAT EMOŢII SERIOASE LUI TRANBZONSPOR

Video Publicat pe 6 feb 2019

Trabzonspor a remizat cu cei de la Umranyespor, în prima manşă din sferturile Cupei Turciei. Oaspeţii puteau marca în startul meciului, dar şutul lui Leandro a trecut pe lângă poartă. Umranyespor a avut apoi o şansă şi mai mare, însă mingea trimisă de Madinda a lovit bara. Replica gazdelor a venit în finalul primei reprize, la lovitura de cap a lui Abdulkadir. În repriza a doua, Leandro a ratat incredibil pentru oaspeţi din apropiere. Tranbzonspor putea rezolva meciul prin Yazici, dar mingea trimisă din lovitură liberă s-a oprit în bară. S-a terminat 0-0, iar calificarea în semifinale se va decide în returul de peste trei săptămâni.