Lovitură pentru un club cu pretenţii din Superliga! A primit interdicţie la transferuri Lovitură pentru un club cu pretenţii din Superliga! A primit interdicţie la transferuri
"Cea mai bună decizie". Aducerea lui Lobonţ pe banca Rapidului, lăudată de un fost internaţional | VIDEO EXCLUSIV "Cea mai bună decizie". Aducerea lui Lobonţ pe banca Rapidului, lăudată de un fost internaţional | VIDEO EXCLUSIV
Gabriela Ruse nu a reuşit să treacă de Caroline Garcia în sferturi la Rouen Gabriela Ruse nu a reuşit să treacă de Caroline Garcia în sferturi la Rouen
VIDEO | Farul - CFR Cluj 0-0, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Gazdele au lovit transversala VIDEO | Farul - CFR Cluj 0-0, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Gazdele au lovit transversala
”E un punct cât o victorie”. Aniversare fericită pentru Marius Măldărăşanu ”E un punct cât o victorie”. Aniversare fericită pentru Marius Măldărăşanu
Bogdan Andone ratează dramatic o victorie mare. Bogdan Andone ratează dramatic o victorie mare.

VIDEO | EXISTĂ VIAŢĂ DUPĂ UMILINŢA DE LA PARIS! ZIDANE A FOST SALVAT DE BENZEMA PE „SANCHEZ PIZJUAN”

Video Publicat pe 23 sep 2019

Real Madrid a câştigat greu, la limită, 1-0 cu Sevilla, în deplasare, în derby-ul etapei a 5 din prima ligă spaniolă. În direct pe LOOK SPORT, francezul Karim Benzema a înscris unicul gol al partidei în minutul 64. A fost suficient pentru ca Real Madrid să câştige şi chiar dacă jocul echipei nu este foarte convingător, echipa antrenată de Zinedine Zidane este pe locul secund, la egalitate cu surprinzătorul lider Athletic Bilbao. Cele două echipe au câte 11 puncte şi sunt despărţite de golaveraj. De cealaltă parte, Sevilla este pe locul 5 cu 10 puncte.