Universitatea Craiova, măcinată de accidentări! Favoritul lui Rotaru ar putea lipsi tot sezonul Universitatea Craiova, măcinată de accidentări! Favoritul lui Rotaru ar putea lipsi tot sezonul
VIDEO | UTA Arad - Oţelul Galaţi 0-0, în direct la Prima Sport 1! Primă repriză bogată în ocazii VIDEO | UTA Arad - Oţelul Galaţi 0-0, în direct la Prima Sport 1! Primă repriză bogată în ocazii
Turneul final al Billie Jean King Cup se va juca în format eliminatoriu. România îşi va afla adversara pe 30 aprilie Turneul final al Billie Jean King Cup se va juca în format eliminatoriu. România îşi va afla adversara pe 30 aprilie
Clubul din Superliga ce va primi de la bugetul local peste 1 milion de euro! Clubul din Superliga ce va primi de la bugetul local peste 1 milion de euro!
Iuliana Demetrescu va arbitra o semifinală de Liga Campionilor la fotbal feminin Iuliana Demetrescu va arbitra o semifinală de Liga Campionilor la fotbal feminin
Încă un mare oraş din ţară e aproape să aibă stadion modern. Guvernul a aprobat indicatorii tehnico-economici pentru o arenă de 30.000 de locuri Încă un mare oraş din ţară e aproape să aibă stadion modern. Guvernul a aprobat indicatorii tehnico-economici pentru o arenă de 30.000 de locuri

VIDEO | FANII S-AU DECIS. PE CINE VOR ANTRENOR LA FCSB DIN VARĂ

Video Publicat pe 10 mai 2019

Marius Şumudică e favoritul fanilor pentru postul de antrenor la FCSB. Într-un sondaj, suporterii l-au ales pe Şumi în detrimentul italianului Mangia. Fostul tehnician de la Craiova este la rândul său pe lista lui Becali. Mihai Teja speră, totuşi, să-şi salveze postul în acest final de campionat. Două victorii în ultimele etape şi un eşec al CFR-ului cu oltenii l-ar face campion. De 4 ani nu au mai terminat roş-albaştrii pe unu. În tot acest timp, FCSB a ieşit mereu vicecampioană. În perioada petrecută la Astra, Şumudică a luat titlul şi Supercupa României.