VIDEO | Universitatea Craiova - CFR Cluj 0-1. Ardelenii revin în lupta pentru locul secund VIDEO | Universitatea Craiova - CFR Cluj 0-1. Ardelenii revin în lupta pentru locul secund
Stadion stelar într-un oraş legendar al ţării. Real Madrid este aşteptată Stadion stelar într-un oraş legendar al ţării. Real Madrid este aşteptată
Claudiu Keşeru îi răspunde lui Mircea Rednic: „Contractul nu a fost respectat” | EXCLUSIV Claudiu Keşeru îi răspunde lui Mircea Rednic: „Contractul nu a fost respectat” | EXCLUSIV
Căpitanul lui Dinamo, mesaj clar: ”Singurul meci în care mai depindem de noi!” Căpitanul lui Dinamo, mesaj clar: ”Singurul meci în care mai depindem de noi!”
VIDEO | AS Roma a câştigat în prelungiri cu Udinese, în continuarea meciului întrerupt pe 14 aprilie VIDEO | AS Roma a câştigat în prelungiri cu Udinese, în continuarea meciului întrerupt pe 14 aprilie
Pierdere mare pentru un club cu pretenţii din Superliga: "Nu îi văd în play-off"  | EXCLUSIV Pierdere mare pentru un club cu pretenţii din Superliga: "Nu îi văd în play-off" | EXCLUSIV

VIDEO | Fantastic! Alisson a adus victoria lui Liverpool în minutul 90+5 al meciului cu WBA

Liverpool Publicat pe 16 mai 2021

Liverpool a învins, duminică, în deplasare, cu scorul de 2-1, cu echipa West Bromwich, într-un meci din etapa a 36-a a campionatului Angliei, în care portarul Alisson a înscris un gol pe final.

Au marcat Robson-Kanu ’15 pentru West Bromwich şi Salah ’33 şi Alisson ‘90+5 pentru Liverpool.

Alte rezultate din Premier League:

Crystal Palace – Aston Villa 3-2 (Benteke ’32, Elmohamady ’75, Mitchell ’84 / McGinn ’18, El Ghazi ’35)

Tottenham – Wolverhampton 2-0 (Kane ’45, Hojbjerg ’62)

Partida Everton – Sheffield United are loc tot duminică.