Brigada de arbitri delegată pentru partida care poate fi decisivă în lupta la retrogradare, Dinamo - FC Voluntari Brigada de arbitri delegată pentru partida care poate fi decisivă în lupta la retrogradare, Dinamo - FC Voluntari
Iuliana Demetrescu, delegată la o semifinală de Champions League Iuliana Demetrescu, delegată la o semifinală de Champions League
Aprobat! Schimbare majoră la CSA Steaua Aprobat! Schimbare majoră la CSA Steaua
Variantă surpinzătoare de antrenor pentru Bayern Munchen! Tehnicianul a fost contactat Variantă surpinzătoare de antrenor pentru Bayern Munchen! Tehnicianul a fost contactat
A fost anunţat primul transfer al verii în Superligă! Jucătorul Slaviei Praga va semna cu o echipă din play-off A fost anunţat primul transfer al verii în Superligă! Jucătorul Slaviei Praga va semna cu o echipă din play-off
NEWS ALERT | Verdict în disputa dintre FCSB şi CSA Steaua NEWS ALERT | Verdict în disputa dintre FCSB şi CSA Steaua

VIDEO | FĂRĂ MILĂ. INTER A SPULBERAT-O PE AC TORINO ŞI CONTINUĂ CURSA ÎN DOI CU JUVENTUS

Serie A Publicat pe 24 nov 2019

Inter s-a impus fără mari probleme la AC Torino, 3-0, într-un meci din etapa a 13-a din Serie A. Lautaro Martinez a deschis scorul în minutul 12, iar De Vrij a majorat diferenţa, după exact 20 de minute. Inter a terminat în stil de mare echipă şi a mai marcat o dată prin Lukaku, în minutul 55.

Cu acest succes, Inter face 34 de puncte şi este pe locul secund, la o lungime în spatele liderului Juventus. De cealaltă parte, Torino se află pe locul 12 în Serie A şi are 14 puncte.