”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm! ”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm!
VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia
VIDEO | Everton - Liverpool 2-0. ”Cormoranii” pot cădea pe 3 în Premier League VIDEO | Everton - Liverpool 2-0. ”Cormoranii” pot cădea pe 3 în Premier League
VIDEO | ”Este important că am câştigat un punct”. Charalambous încă nu este campion VIDEO | ”Este important că am câştigat un punct”. Charalambous încă nu este campion
VIDEO | Târnovanu, foarte afectat de gafa cu Sepsi: ”Amânăm titlul din cauza mea” VIDEO | Târnovanu, foarte afectat de gafa cu Sepsi: ”Amânăm titlul din cauza mea”
VIDEO | Florinel Coman a rezistat mai puţin de jumătate de repriză: ”Sper să nu am nicio problemă” VIDEO | Florinel Coman a rezistat mai puţin de jumătate de repriză: ”Sper să nu am nicio problemă”

VIDEO | FCSB CÂŞTIGĂ CHINUIT CU CHINDIA ŞI URCĂ PE LOCUL 7 ÎN CLASAMENT

Video Publicat pe 20 oct 2019

FCSB a reuşit să se impună la Ploieşti în faţa Chindiei Târgovişte, 2-1, într-un meci din etapa a 13-a a Ligii 1. În direct pe LOOK PLUS, dâmboviţenii au marcat primii, în minutul 13, când Florea l-a învins pe Vlad, dar FCSB a egalat norocos în minutul 30, cu largul concurs al lui Leca, jucătorul Chindiei fiind cel care a deviat mingea în propria poartă.

Şi tot FCSB a marcat, în minutul 57, când Gnohere stabilit scorul final, 2-1. După acest succes, echipa lui Gigi Becali urcă pe 7, cu 18 puncte, în timp ce Chindia se află acum pe 11, cu 15 puncte.