Decizia luată de FIFA care i-ar afecta pe agenţi! "Cea mai mare parte a acestor bani pleacă din fotbal" Decizia luată de FIFA care i-ar afecta pe agenţi! "Cea mai mare parte a acestor bani pleacă din fotbal"
VIDEO | FCSB - Rapid, ASTĂZI, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Derby-ul ce le poate aduce titlul „roş-albaştrilor”. Echipele probabile! VIDEO | FCSB - Rapid, ASTĂZI, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Derby-ul ce le poate aduce titlul „roş-albaştrilor”. Echipele probabile!
Volei feminin | Eliza Inneh, componenta naţionalei, campioană în Polonia şi MVP al finalei Volei feminin | Eliza Inneh, componenta naţionalei, campioană în Polonia şi MVP al finalei
Decizia luată în cazul partidei din Serie A, după prăbuşirea pe teren a fundaşului Ndicka. Ce se întâmplă cu meciul Udinese - AS Roma Decizia luată în cazul partidei din Serie A, după prăbuşirea pe teren a fundaşului Ndicka. Ce se întâmplă cu meciul Udinese - AS Roma
Fostul căpitan Sergej Barbarez a fost numit selecţioner al Bosniei Fostul căpitan Sergej Barbarez a fost numit selecţioner al Bosniei
Max Verstappen, imbatabil şi pe teritoriul Chinei. Campionul mondial a câştigat cursa de sprint Max Verstappen, imbatabil şi pe teritoriul Chinei. Campionul mondial a câştigat cursa de sprint

VIDEO | FCSB, SALVATĂ DE UN VLAD AFLAT ÎN ZI DE GRAŢIE PE CLUJ ARENA. VICECAMPIOANA MERGE MAI DEPARTE ÎN CUPĂ CU MARI EMOŢII

Cupa României Publicat pe 29 oct 2019

FCSB s-a impus pe Cluj Arena, 1-0 cu Universitatea Cluj, şi se califică în sferturile Cupei. În direct pe Look Plus, unicul gol al meciului a fost reuşit de Hora în minutul 12. „U” Cluj a răspuns imediat şi nu a lăsat niciun moment impresia că provine dintr-un eşalon inferior adversarului. Florescu şi Gavra au trecut pe lângă egalare, dar portarul Andrei Vlad a avut câteva intervenţii de excepţie.

Universitatea a continuat să atace şi în repriza secundă, însă FCSB a ratat ocazia meciului, în minutul 82, când Tănase a ratat un penalty. „Studenţii” au încheiat meciul în atac şi au irosit o nouă şansă imensă, chiar în minutul 90, când Kay a reluat spectaculos pe spate, dar Vlad a plutit imperial şi a salvat-o din nou pe FCSB, care se califică şi îşi aşteaptă acum viitoarea adversară în sferturile de finală ale competiţiei.