Vestea care l-a dărâmat până şi pe durul Gattuso. Motivul pentru care a plecat cu ochii în lacrimi din cantonamentul lui Napoli Vestea care l-a dărâmat până şi pe durul Gattuso. Motivul pentru care a plecat cu ochii în lacrimi din cantonamentul lui Napoli
Dinamo - Rapid, primul meci după pandemie. Când şi unde va avea loc
Cum au ratat Borcea şi Dinamo transferul lui Vlad Chiricheş: "Au preferat banii, nu jucătorul"
Marseille se află într-un punct critic, dar Payet a ieşit cu o reacţie dură în presă: ”Poziţia mea este clară şi evidentă. Eu nu sunt doar fotbalist, ci şi cap de familie” Marseille se află într-un punct critic, dar Payet a ieşit cu o reacţie dură în presă: ”Poziţia mea este clară şi evidentă. Eu nu sunt doar fotbalist, ci şi cap de familie”
Talpan, trecut în "rezervă". Comunicatul prin care CSA Steaua se dezice de jurist
Mega-transferul pregătit de Real pentru sezonul următor! El va fi ”creierul” de la mijlocul terenului  Mega-transferul pregătit de Real pentru sezonul următor! El va fi ”creierul” de la mijlocul terenului

VIDEO | FCSB TRECE DE SEPSI ŞI URCĂ PE LOCUL 4. ARDELENII AU LUAT FOC DUPĂ UN PENALTY MAI MULT DECÂT CONTROVERSAT

Video Publicat pe 3 nov 2019

FCSB s-a impus cu Sepsi, 2-1, la capătul unui meci viu, cu multe faze la ambele porţi. În direct pe Look Plus, Sepsi a deschis scorul prin Karanovic, în minutul 27 şi a intrat la pauză la adăpostul unui avantaj fragil. La 10 minute de la reluare, centralul Horaţiu Feşnic a acordat un penalty inexistent după un presupus fault asupra lui Tănase, iar Gnohere a îndeplinit o simplă formalitate şi a egalat. Doar 4 minute mai târziu, Tănase a adus adus victoria echipei sale şi fericirea pe Arena Naţională, reuşind să marcheze pentru 2-1.

Până la final nu s-a mai întâmplat nimic, deşi cele două echipe s-au jucat cu ocaziile. Cu acest succes, FCSB face 24 de puncte şi urcă pe locul 4, la 6 puncte de liderul CFR Cluj. În schimb, Sepsi e abia pe locul 10 cu 16 puncte şi se îndepărtează de locurile care duc în play-off.