VIDEO | ”Reacţia era pe măsură”. S-a implicat Dan Petrescu la meciul cu Farul? Francisc Dican a explicat situaţia VIDEO | ”Reacţia era pe măsură”. S-a implicat Dan Petrescu la meciul cu Farul? Francisc Dican a explicat situaţia

VIDEO | Fenerbahce trece la pas de Kirklarelispor şi e în semifinalele Cupei Turciei

Uncategorized Publicat pe 11 feb 2020

În direct pe Look Sport, Fenerbahce a câştigat meciul disputat în această seară, pe teren propriu, 1-0 cu Kirklarelispor, în cadrul sferturilor Cupei Turciei. Unicul gol al partidei a fost reuşit de veteranul Mevlut Erdinc, în minutul 50. Fener se califică în semifinalele competiţiei, cu scorul general de 4-0, după ce în tur, pe terenul lui Kirklarelispor, s-a impus cu 3-0.