Concurenţă pentru Simona: 11 jucătoare de top 30 WTA joacă la Palermo Concurenţă pentru Simona: 11 jucătoare de top 30 WTA joacă la Palermo
FCSB şi Craiova s-au zgârcit la bani, dar acum fotbalistul poate da lovitura. E dorit într-un campionat important şi se oferă câteva milioane de euro pentru el FCSB şi Craiova s-au zgârcit la bani, dar acum fotbalistul poate da lovitura. E dorit într-un campionat important şi se oferă câteva milioane de euro pentru el
Suarez, cuvinte frumoase despre o "ţintă" a Barcelonei: "E un jucător grozav" Suarez, cuvinte frumoase despre o "ţintă" a Barcelonei: "E un jucător grozav"
Elvir Koljic continuă la U Craiova: "«Dragonul» nostru a semnat un nou contract". Pe ce perioadă este valabil contractul Elvir Koljic continuă la U Craiova: "«Dragonul» nostru a semnat un nou contract". Pe ce perioadă este valabil contractul
VIDEO | Grozavu, declaraţia zilei după ce s-a aflat că Sepsi poate pierde la ”masa verde” meciul cu Poli Iaşi VIDEO | Grozavu, declaraţia zilei după ce s-a aflat că Sepsi poate pierde la ”masa verde” meciul cu Poli Iaşi
OFICIAL | Toni Petrea, noul antrenor al FCSB-ului: "Clubul nostru îi urează bun venit şi să aibă parte de cât mai multe succese" OFICIAL | Toni Petrea, noul antrenor al FCSB-ului: "Clubul nostru îi urează bun venit şi să aibă parte de cât mai multe succese"

VIDEO | Fenerbahce trece la pas de Kirklarelispor şi e în semifinalele Cupei Turciei

Uncategorized Publicat pe 11 feb 2020

În direct pe Look Sport, Fenerbahce a câştigat meciul disputat în această seară, pe teren propriu, 1-0 cu Kirklarelispor, în cadrul sferturilor Cupei Turciei. Unicul gol al partidei a fost reuşit de veteranul Mevlut Erdinc, în minutul 50. Fener se califică în semifinalele competiţiei, cu scorul general de 4-0, după ce în tur, pe terenul lui Kirklarelispor, s-a impus cu 3-0.