VIDEO | Madison Square Garden s-a cutremurat! Final nebun în meciul câştigat de New York Knicks împotriva Philadelphiei 76ers VIDEO | Madison Square Garden s-a cutremurat! Final nebun în meciul câştigat de New York Knicks împotriva Philadelphiei 76ers
”Abia duminică după amiază doctorii au reuşit să mă stabilizeze”. Dezvăluire cutremurătoare făcută de Adrian Mititelu Jr. ”Abia duminică după amiază doctorii au reuşit să mă stabilizeze”. Dezvăluire cutremurătoare făcută de Adrian Mititelu Jr.
VIDEO | Meci uluitor în NBA! Denver Nuggets a recuperat un deficit de 20 puncte şi a învins-o pe LA Lakers în ultima secundă VIDEO | Meci uluitor în NBA! Denver Nuggets a recuperat un deficit de 20 puncte şi a învins-o pe LA Lakers în ultima secundă
VIDEO | FC Botoşani - Dinamo, ASTĂZI, de la 19:30, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Duelul suferinţei în play-out VIDEO | FC Botoşani - Dinamo, ASTĂZI, de la 19:30, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Duelul suferinţei în play-out
VIDEO | FC Voluntari - FCU Craiova, astăzi, de la 17:00, în direct la Prima Sport 1! Partidă crucială pentru evitarea retrogradării VIDEO | FC Voluntari - FCU Craiova, astăzi, de la 17:00, în direct la Prima Sport 1! Partidă crucială pentru evitarea retrogradării
Flavius Stoican a semnat! Flavius Stoican a semnat!

VIDEO | Florin Andone, „paşă” pe Türk Telekom Arena! Românul a dat două goluri şi a fost omul decisiv pentru Galata în meciul cu Sivasspor

Video Publicat pe 18 oct 2019

Florin Andone a fost omul meciului în Galatasaray - Sivasspor, din Superliga Turciei, încheiat cu scorul de 3-2. În direct pe LOOK SPORT 2, românul a deschis scorul în minutul 21 cu o execuţie spectaculoasă, iar apoi a marcat pentru 2-0, dintr-un penalty scos tot de el, cu 3 minute înainte de pauză.

Sivasspor a rămas în 10 din minutul 48, când Cofie a văzut al doilea cartonaş galben, dar chiar şi aşa a revenit în joc, din minutul 69. când Kone a redus diferenţa. Însă Babel a refăcut diferenţa de două goluri pentru Galatasaray, după numai 5 minute. Reuşita lui Yesilyurt, cu 6 minute înainte de final, a aprins meciul, dar Galata a rezistat şi s-a impus la final cu 3-2.