Fostul fotbalist anunţă că a fost vizitat de poliţie de patru ori în trei zile. „Bun venit în Coreea de Nord” Fostul fotbalist anunţă că a fost vizitat de poliţie de patru ori în trei zile. „Bun venit în Coreea de Nord”
Dorit de Barcelona şi Manchester United, Julian Nagelsman a anunţat unde va antrena din sezonul viitor Dorit de Barcelona şi Manchester United, Julian Nagelsman a anunţat unde va antrena din sezonul viitor
Vestea pe care toţi fanii FCSB-ului o aşteptau! Revenire de senzaţie pentru derby-ul cu Rapid Vestea pe care toţi fanii FCSB-ului o aşteptau! Revenire de senzaţie pentru derby-ul cu Rapid
Răzvan Bureleanu a anunţat un nou parteneriat. „Investiţia în copii, garanţia unui viitor mai bun al societăţii noastre şi al fotbalului românesc” Răzvan Bureleanu a anunţat un nou parteneriat. „Investiţia în copii, garanţia unui viitor mai bun al societăţii noastre şi al fotbalului românesc”
Constantin Budescu, OUT de la Farul Constantin Budescu, OUT de la Farul
S-a schimbat arbitrul pentru FCSB - Rapid! Kovacs, „retrogradat” după Barcelona - PSG. Cine va fi la centrul partidei de pe „Arena Naţională” S-a schimbat arbitrul pentru FCSB - Rapid! Kovacs, „retrogradat” după Barcelona - PSG. Cine va fi la centrul partidei de pe „Arena Naţională”

VIDEO | GENK, MĂCELĂRITĂ ÎN AUSTRIA DE SALZBURG. IANIS HAGI A JUCAT DOAR 20 DE MINUTE LA BELGIENI

Champions League Publicat pe 18 sep 2019

Salzburg a pulverizat-o pe Genk, echipa la care evoluează din acest sezon şi Ianis Hagi, aplicându-i un categoric 6-2, într-un meci din cadrul grupei E. Dacă Ianis Hagi a intrat abia în minutul 72 şi a avut o evoluţie în nota echipei, mediocră, puştiul norvegian de 19 ani de la Salzburg, Erling Braut Haland a reuşit un hattrick şi a avut o evoluţie de nota 10.

În direct pe LOOK SPORT 3, Haland şi-a început festivalul în minutul 2, când a deschis scorul. Şi tot el a înscris şi în minutele 34 şi 45. Celelalte goluri ale austriecilor au fost reuşite de Hee-Chan, în minutul 36, Szoboszlai 45+2 şi Ulmer în minutul 66. Golurile belgienilor au fost înscrise de Lucumi în minutul 40 şi Samatta în minutul 52.

Pentru austrieci urmează o deplasare infernală pe Anfield, unde o vor înfrunta pe Liverpool, pe 2 octombrie. În aceeaşi zi, Genk va primi vizita lui Napoli, care s-a impus în derby-ul grupei E, 2-0 cu Liverpool.