NEWS ALERT! Lista aprobată de UEFA a celor de la FCSB, pentru meciul cu Slovan Liberec NEWS ALERT! Lista aprobată de UEFA a celor de la FCSB, pentru meciul cu Slovan Liberec
Un fost jucător de la FCSB, critici dure pentru Gigi Becali.  ”Deciziile erau luate şi chiar nu aveam ce să fac” Un fost jucător de la FCSB, critici dure pentru Gigi Becali. ”Deciziile erau luate şi chiar nu aveam ce să fac”
Tomas Mejias a explicat motivele pentru care a ales Dinamo. În mod surprinzător, nu îl cunoştea dinainte pe Cosmin Contra Tomas Mejias a explicat motivele pentru care a ales Dinamo. În mod surprinzător, nu îl cunoştea dinainte pe Cosmin Contra
BREAKING NEWS | Anunţ pentru fanii Ştiinţei: "Curtea de Apel Bucureşti a stabilit ca măsură provizorie că nu mai avem voie să folosim denumirea Universitatea Craiova. Ne vom conforma" BREAKING NEWS | Anunţ pentru fanii Ştiinţei: "Curtea de Apel Bucureşti a stabilit ca măsură provizorie că nu mai avem voie să folosim denumirea Universitatea Craiova. Ne vom conforma"
Portarul Edouard Mendy, cumpărat de Chelsea cu 24 de milioane de euro de la Rennes. Kepa, şanse mari să fie rezervă Portarul Edouard Mendy, cumpărat de Chelsea cu 24 de milioane de euro de la Rennes. Kepa, şanse mari să fie rezervă
Olăroiu a învins liderul din China Olăroiu a învins liderul din China

VIDEO | GENOA PIERDE ACASĂ CU TORINO, IAR ECHIPA LUI IONUŢ RADU E ACUM PE LOC RETROGRADABIL

Noutăți Publicat pe 30 nov 2019

Genoa, cu Ionuţ Radu titular, a fost învinsă pe teren propriu de Torino, 0-1, într-un meci din Serie A transmis în direct de Look Sport 3. Unicul gol al meciului a fost reuşit de oaspeţi, în minutul 77 şi a fost semnat de Bremer. Torino a terminat meciul în 10, după ce Edera a văzut al doilea galben în minutele suplimentare.

După această înfrângere, Genoa este pe locul 18, retrogradabil, având numai 10 puncte luate în 14 etape. De cealaltă parte, Torino are 17 puncte şi se află pe 11.