Tenis de masă: Bernadette Szocs s-a calificat în sferturi la WTT Champions Incheon 2024. Elisabeta Samara s-a oprit în optimi Tenis de masă: Bernadette Szocs s-a calificat în sferturi la WTT Champions Incheon 2024. Elisabeta Samara s-a oprit în optimi
Vestea momentul în fotbalul românesc! Internaţionalul român, direct la un grand din Bundesliga: ”Oferta a fost este pe masă!”

Antrenorul lui Leicester, demis după o aventură cu o jucătoare Antrenorul lui Leicester, demis după o aventură cu o jucătoare
Blestemul accidentărilor continuă la FCSB! „Roş-albaştri” au mai pierdut un jucător important înaintea partidei cu Farul Blestemul accidentărilor continuă la FCSB! „Roş-albaştri” au mai pierdut un jucător important înaintea partidei cu Farul
Novak Djokovic nu ştie încă numele viitorului său antrenor: ”Nu am o idee precisă şi nu ştiu dacă va exista vreunul!”

Anunţul momentului vine din Spania: „Haaland va juca pentru Barcelona” Anunţul momentului vine din Spania: „Haaland va juca pentru Barcelona”

VIDEO | Golul reuşit de Keşeru în partida cu Tottenham. Ludogoreţ, învinsă de trupa lui Mourinho

Europa League Publicat de Daian Cutu pe 5 nov 2020

Claudiu Keşeru a marcat pentru Lododgorets, contra lui Tottenham, în grupele Europa League. Atacantul a punctat, când echipa antrenată de Jose Mourinho conducea cu 2-0.

Keşeru a profitat de o minge care a ricoşat din defensiva adversă, după un şut al un coechipier şi a finalizat în forţă din interiorul careului în poarta lui Joe Hart.

Din păcate pentru Ludogoreţ, reuşita lui Keşeru a fost doar "golul de onoare", iar Tottenham a plecat cu cele trei puncte din Bulgaria, după ce s-a impus cu 3-1.