Constantin Budescu, OUT de la Farul Constantin Budescu, OUT de la Farul
S-a schimbat arbitrul pentru FCSB - Rapid! Kovacs, „retrogradat” după Barcelona - PSG. Cine va fi la centrul partidei de pe „Arena Naţională” S-a schimbat arbitrul pentru FCSB - Rapid! Kovacs, „retrogradat” după Barcelona - PSG. Cine va fi la centrul partidei de pe „Arena Naţională”
Scoţienii au făcut anunţul! Ianis Hagi, pe picior de plecare: „Pare inevitabil” Scoţienii au făcut anunţul! Ianis Hagi, pe picior de plecare: „Pare inevitabil”
Curăţenie totală la Universitatea Craiova după venirea lui Gâlcă! Doar 5 jucători sunt de neatins Curăţenie totală la Universitatea Craiova după venirea lui Gâlcă! Doar 5 jucători sunt de neatins
Guvernul american va despăgubi gimnastele care au fost victimele lui Larry Nassar Guvernul american va despăgubi gimnastele care au fost victimele lui Larry Nassar
Moment inedit în Conference League! A primit două cartonaşe galbene,dar nu a fost eliminat Moment inedit în Conference League! A primit două cartonaşe galbene,dar nu a fost eliminat

VIDEO | GREU DE UCIS. ATLETICO BATE EIBAR, 3-2, DUPĂ CE OASPEŢII AU CONDUS CU DOUĂ GOLURI

La Liga Publicat pe 1 sep 2019

Atletico Madrid a câştigat meciul cu Eibar, 3-2, şi revine pe primul loc în La Liga. Deşi porneau mari favoriţi, madrilenii au întâmpinat mari probleme şi s-au văzut conduşi cu 2-0 după nici 20 de minute de joc, golurile oaspeţilor fiind semnate de Charles, în minutul 7, şi de Arbilla, în minutul 19.

Gazdele au revenit mai întâi prin Joao Felix, care a redus din diferenţă în minutul 27. După pauză, Vitholo a egalat în minutul 52, iar ghanezul Thomas a adus victoria echipei lui Diego Simeone reuşind să marcheze în ultimul minut pentru 3-2.