VIDEO | HANDBAL DE CLASĂ MONDIALĂ ȘI FOTBAL DIN CELE MAI TARI CAMPIONATE ALE LUMII, ÎN DIRECT LA POSTURILE LOOK SPORT. PROGRAMUL COMPLET COMPLET AL SĂPTĂMÂNII - LOOKSPORT
Skip to content
Bundesliga Champions League Europa League Formula 1 La Liga Liga I Liga II Ligue 1 Noutăți Primeira Liga Serie A Superlig Tenis ATP Video

VIDEO | HANDBAL DE CLASĂ MONDIALĂ ȘI FOTBAL DIN CELE MAI TARI CAMPIONATE ALE LUMII, ÎN DIRECT LA POSTURILE LOOK SPORT. PROGRAMUL COMPLET COMPLET AL SĂPTĂMÂNII

Campionatul Mondial de handbal feminin din Japonia, unde evoluează și reprezentativa României, dar și meciurile din cele mai tari campionate ale Europei vor fi capetele de afiș, în această săptămână, la posturile Look Sport. Nu vor lipsi nici meciurile din Liga 1, competiție care programează inclusiv o etapă intermediară, dar nici cele din liga secundă.

Luni, 2 decembrie

8,00 luni CM de Handbal Feminin Angola – Olanda LOOK PLUS
11,00 luni CM de Handbal Feminin Congo – Japonia LOOK PLUS
13,30 luni CM de Handbal Feminin Slovenia – Norvegia LOOK PLUS
18,00 luni Petrolul – Metaloglobus (Liga 2) LOOK PLUS
19,00 luni Besiktas Istanbul – Kayserispor (Turcia) LOOK SPORT 2
19,00 luni Baschet :Oradea – Steaua (Liga Nationala) LOOK SPORT 3
20,30 luni Botosani – Viitorul (Liga 1) LOOK SPORT
21,30 luni Mainz – Frankfurt (Germania) LOOK PLUS
21,45 luni Cagliari – Sampdoria (Italia) LOOK SPORT 2
22,45 luni FC Porto – Pacos de Ferreira (Portugalia) LOOK SPORT 3

Marți, 3 noiembrie

8,00 marti CM de Handbal Feminin Ungaria – Muntenegru LOOK PLUS
12,00 marti CM de Handbal Feminin Romania – Kazahtan LOOK PLUS
13,30 marti CM de Handbal Feminin Norvegia – Serbia LOOK SPORT 3
18,00 marti Gaz Metan Medias – Voluntari(Liga 1) LOOK SPORT
19,00 marti Cupa Italiei: Genoa – Ascoli LOOK SPORT 2
20,00 marti Angers – Marseille (Franta) LOOK SPORT
20,30 marti Politehnica Iasi – FCSB (Liga 1) LOOK PLUS
22,05 marti Lyon – Lille (Franta) LOOK SPORT

Miercuri, 4 decembrie

8,00 miercuri CM de Handbal Feminin Muntenegru – Romania LOOK PLUS
12,00 miercuri CM de Handbal Feminin Germania – Franta LOOK PLUS
13,30 miercuri CM de Handbal Feminin : Danemarca – Brazilia LOOK SPORT 3
14,00 miercuri Clinceni – Hermannstadt (Liga 1) LOOK SPORT
16,00 miercuri Cupa Italiei: Sassuolo – Perugia LOOK PLUS
18,00 miercuri CFR Cluj – Sepsi (Liga 1) LOOK SPORT
19,00 miercuri Cupa Italiei: SPAL – Lecce LOOK SPORT 2
20,00 miercuri Saint Etienne – Nice (Franta) LOOK SPORT
20,30 miercuri Dinamo – Chindia (Liga 1) LOOK PLUS
22,05 miercuri PSG – Nantes ( Franta) LOOK SPORT
22,00 miercuri Cupa Italiei: Udinesse – Bologna LOOK SPORT 2

Joi, 5 decembrie

8,00 joi CM de Handbal Feminin Cuba – Slovenia LOOK PLUS
11,00 joi CM de Handbal Feminin Serbia – Olanda LOOK PLUS
13,30 joi CM de Handbal Feminin Norvegia – Angola LOOK PLUS
18,00 joi Universitatea Craiova – FC Botosani (Liga 1)– stadion LOOK SPORT
20,30 joi Viitorul – Astra Giurgiu (Liga 1) LOOK PLUS
22,00 joi Cupa Italiei: Cagliari – Sampdoria LOOK SPORT

Vineri, 6 decembrie

8:00 vineri CM de Handbal Muntenegru – Spania LOOK PLUS
12:00 vineri CM de Handbal: Romania – Ungaria LOOK PLUS
13:30 vineri CM de Handbal: Franta- Danemarca LOOK SPORT 3
18:00 vineri FC Arges – Sportul Snagov (liga 2) LOOK SPORT
20:00 vineri Lille – Brest (Franta) LOOK SPORT
20:30 vineri Slovan Liberec – Slavia Praga (Cehia) LOOK SPORT 3
20:30 vineri FCSB – Gaz Metan Medias (Liga1) LOOK PLUS
21:45 vineri Inter Milano – AS Roma (Italia) LOOK SPORT 2
22:00 vineri Villareal – Ateltico Madrid (Spania) LOOK SPORT
22:30 vineri Boavista – Benfica (Portugalia) LOOK SPORT 3

Sâmbătă, 7 decembrie

12:00 sambata Dunarea Calarasi – Farul (liga 2) LOOK PLUS
14:00 sambata Real Madrid – Espanyol (Spania) LOOK PLUS
16:00 sambata Concordia Chiajna – Rapid (liga 2) LOOK SPORT
16:00 sambata Atalanta Bergamo – Verona (Italia) LOOK SPORT 3
16:30 sambata Mochengladbach – Bayern (Germania) LOOK PLUS
17:00 sambata Granada – Alaves (Spania) LOOK SPORT 2
18:00 sambata Chindia Targoviste – Poli Iasi (liga 1) LOOK SPORT
18:30 sambata Montpellier – PSG (Franta) LOOK PLUS
19:00 sambata Galatasaray – Alanyaspor (Turcia) LOOK SPORT 3
19:30 sambata Levante – Valencia (Spania) LOOK SPORT 2
20:30 sambata Hermannstadt –Dinamo (Liga 1) LOOK PLUS
21:00 sambata Rennes – Angers (Franta) LOOK SPORT 3
21:45 sambata Lazio – Juventus (Italia) LOOK SPORT 2
22:00 sambata Barcelona – Mallorca (Spania) LOOK SPORT

Duminică, 8 decembrie

13:00 duminica UTA – Petrolul (liga 2) LOOK PLUS
13:00 duminica Eibar – Getafe (Spania) LOOK SPORT
13:30 duminica Lecce – Genoa (Italia) LOOK SPORT 2
15:00 duminica Betis – Ateltico Bilbao (Spania) LOOK SPORT
16:00 suminica Sassuolo – Cagliari (Italia) LOOK SPORT 2
16:30 duminica Union Berlin – FC Koln (Germania) LOOK SPORT 3
17:00 duminica Valladolid – Real Sociedad (Spania) LOOK SPORT
17:30 duminica FC Botosani – CFR Cluj (Liga 1) LOOK PLUS
19:00 duminica Sampdoria Genova – Parma (Italia) LOOK SPORT
19:00 duminica Werder Bremen – Paderborn (Germania) LOOK SPORT 3
19:30 duminica Leganes – Celta Vigo (Spania) LOOK SPORT 2
20:30 duminica Astra Giurgiu – Universitatea Craiova (Liga 1) LOOK PLUS
21:45 duminica Bologna – Milan (Italia) LOOK SPORT
22:00 duminica Marseille – Bordeaux (Franta) LOOKSPORT 2
22:00 duminica Osasuna – Sevilla (Spania) LOOK SPORT 3

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Intră să vezi ce meciuri sunt pentru tine