Fostul căpitan Sergej Barbarez a fost numit selecţioner al Bosniei Fostul căpitan Sergej Barbarez a fost numit selecţioner al Bosniei
Max Verstappen, imbatabil şi pe teritoriul Chinei. Campionul mondial a câştigat cursa de sprint Max Verstappen, imbatabil şi pe teritoriul Chinei. Campionul mondial a câştigat cursa de sprint
VIDEO | FCSB - Rapid, ASTĂZI, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Derby-ul ce le poate aduce titlul „roş-albaştrilor” VIDEO | FCSB - Rapid, ASTĂZI, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Derby-ul ce le poate aduce titlul „roş-albaştrilor”
VIDEO | FCU Craiova - Dinamo. astăzi, de la 17:30, în direct la Prima Sport 1! Duel crucial pentru salvarea de la retrogradare VIDEO | FCU Craiova - Dinamo. astăzi, de la 17:30, în direct la Prima Sport 1! Duel crucial pentru salvarea de la retrogradare
VIDEO | Corvinul - Mioveni, astăzi, de la 12:30, în direct la Prima Sport 1! Hunedorenii se pregătesc de finala Cupei VIDEO | Corvinul - Mioveni, astăzi, de la 12:30, în direct la Prima Sport 1! Hunedorenii se pregătesc de finala Cupei
VIDEO | Poli Iaşi - FC Voluntari, astăzi, de la 15:00, în direct la Prima Sport 1! Duel de foc în „subsolul” clasamentului VIDEO | Poli Iaşi - FC Voluntari, astăzi, de la 15:00, în direct la Prima Sport 1! Duel de foc în „subsolul” clasamentului

VIDEO | ÎNCĂ O SINCOPĂ PENTRU LYON. CU TĂTĂRUŞANU ETERNĂ REZERVĂ, OL PIERDE DERBY-UL CU LILLE

Superliga Publicat pe 4 dec 2019

Lyon pierde meci după meci în Ligue 1, iar perspectivele înaintea partidei cu Leipzig, din UEFA Champions League, nu sunt dintre cele mai optimiste. Cu Ciprian Tătăruşanu din nou pe bancă, Lyon a cedat din nou, pe teren propriu, în faţa lui Lille, într-un meci transmis în direct de Look Sport. Unicul gol al întâlnirii a fost reuşit de Ikone în minutul 68.

După acest eşec, Lyon este pe locul 8 cu 22 de puncte, în timp ce Lille urcă spectaculos până pe poziţia a cincea şi are acum 25 de puncte.