Sfârşit de sezon pentru Djibril Sow Sfârşit de sezon pentru Djibril Sow
Radu Petrescu a fost delegat la un meci important Radu Petrescu a fost delegat la un meci important
Se ştiu toate echipele din Europa care vor participa la Campionatul Mondial al Cluburilor Se ştiu toate echipele din Europa care vor participa la Campionatul Mondial al Cluburilor
NEWS ALERT | Un baschetbalist a fost suspendat PE VIAŢĂ din NBA NEWS ALERT | Un baschetbalist a fost suspendat PE VIAŢĂ din NBA
VIDEO | Oţelul - ”U” Cluj, astăzi, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Se decide a doua finalistă a Cupei României VIDEO | Oţelul - ”U” Cluj, astăzi, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Se decide a doua finalistă a Cupei României
Carlo Ancelotti, mesaj ferm după calificarea în semifinale! "Real nu moare niciodată" Carlo Ancelotti, mesaj ferm după calificarea în semifinale! "Real nu moare niciodată"

VIDEO | Încă un meci viciat de arbitraj în Liga 1! Rapid a avut un penalty clar în minutul 90+5 al meciului cu FC Voluntari

Superliga Publicat de Andrei Ionascu pe 24 sep 2021

Rapid are patru meciuri consecutive fără victorie în Liga 1, după eşecul de pe Arena Naţională cu FC Voluntari, scor 0-1, în direct pe Look Sport şi www.primaplay.ro. În minutul 90+5, Rapid trebuia să primească un penalty, pentru un henţ clar al lui Gabi Tamaş, dar arbitrul Andrei Antonie a lăsat jocul să continue.

La ultima fază a meciului, Gabi Tamaş a sărit pentru a lovi mingea cu capul, în careu, dar balonul i-a ricoşat în mod evident din mâna dreaptă.

Fundaşul de la FC Voluntari şi-a ieşit din minţi în minutul 85, când Ionuţ Cristian Costin a fost eliminat.

Singurul gol al partidei Rapid – FC Voluntari a fost înscris în minutul 24, de către Vadim Raţă.