Alertă în Bănie! Universitatea Craiova va avea o absenţă de marcă la duelul cu CFR Cluj Alertă în Bănie! Universitatea Craiova va avea o absenţă de marcă la duelul cu CFR Cluj
Brigada de arbitri delegată pentru partida care poate fi decisivă în lupta la retrogradare, Dinamo - FC Voluntari Brigada de arbitri delegată pentru partida care poate fi decisivă în lupta la retrogradare, Dinamo - FC Voluntari
Iuliana Demetrescu, delegată la o semifinală de Champions League Iuliana Demetrescu, delegată la o semifinală de Champions League
Aprobat! Schimbare majoră la CSA Steaua Aprobat! Schimbare majoră la CSA Steaua
Variantă surpinzătoare de antrenor pentru Bayern Munchen! Tehnicianul a fost contactat Variantă surpinzătoare de antrenor pentru Bayern Munchen! Tehnicianul a fost contactat
A fost anunţat primul transfer al verii în Superligă! Jucătorul Slaviei Praga va semna cu o echipă din play-off A fost anunţat primul transfer al verii în Superligă! Jucătorul Slaviei Praga va semna cu o echipă din play-off

VIDEO | MARTINEZ ŞI LUKAKU O DUC PE INTER PE PRIMUL LOC. CUM S-A SCRIS SOARTA MECIULUI DE LA CAGLIARI

Video Publicat pe 2 sep 2019

Inter a câştigat greu deplasarea de la Cagliari, 2-1, suficient cât să o depăşească pe Juventus şi să treacă pe primul loc graţie golaverajului. Martinez a deschis scorul în minutul 25 pentru „nerazzurri”, dar gazdele au egalat prin Joao Pedro, în minutul 50. Golul înscris pentru Inter de Lukaku în minutul 72, din lovitură de la 11 metri, s-a dovedit decisiv şi a stabilit rezultatul final: Cagliari - Inter 1-2.