”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm! ”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm!
VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia
VIDEO | Everton - Liverpool 2-0. ”Cormoranii” pot cădea pe 3 în Premier League VIDEO | Everton - Liverpool 2-0. ”Cormoranii” pot cădea pe 3 în Premier League
VIDEO | ”Este important că am câştigat un punct”. Charalambous încă nu este campion VIDEO | ”Este important că am câştigat un punct”. Charalambous încă nu este campion
VIDEO | Târnovanu, foarte afectat de gafa cu Sepsi: ”Amânăm titlul din cauza mea” VIDEO | Târnovanu, foarte afectat de gafa cu Sepsi: ”Amânăm titlul din cauza mea”
VIDEO | Florinel Coman a rezistat mai puţin de jumătate de repriză: ”Sper să nu am nicio problemă” VIDEO | Florinel Coman a rezistat mai puţin de jumătate de repriză: ”Sper să nu am nicio problemă”

VIDEO | INTER CÂŞTIGĂ CU EMOŢII LA CODAŞA BRESCIA. SLOVACUL SKRINIAR A COMPLICAT MECIUL DUPĂ CE A MARCAT ÎN PROPRIA POARTĂ

Video Publicat pe 30 oct 2019

Inter s-a impus greu la Brescia, 2-1, într-un meci din etapa a 10-a a primei ligi italiene. În direct pe Look Sport 2, Martinez a deschis scorul din minutul 23, iar Lukaku a majorat diferenţa în minutul 63. Dar cum 2-0 poate fi cel mai periculos scor, Inter şi-a complicat viaţa pe terenul Bresciei.

Slovacul Skriniar a trimis în propria poartă, în minutul 76, iar ultimul sfert de oră a fost dificil pentru echipa lui Antonio Conte. Totuşi, Inter a supravieţuit atacurilor gazdelor şi a plecat cu toate punctele de la Brescia. Graţie acestui succes, Inter este acum lider cu 25 de puncte, cu două mai mult decât Juventus, însă campionii en-titre au un meci mai puţin şi ar putea să revină pe primul loc în cazul unui succes cu Genoa.

De cealaltă parte, Brescia se afundă tot mai mult în subsolul clasamentului. „Rândunelele” sunt pe locul 18, retrogradabil, şi au adunat abia 7 puncte.