Pierdere mare pentru un club cu pretenţii din Superliga: "Nu îi văd în play-off"  | EXCLUSIV Pierdere mare pentru un club cu pretenţii din Superliga: "Nu îi văd în play-off" | EXCLUSIV
Marius Măldărăşanu s-a dezlănţuit după ce FC Hermannstadt a urcat pe primul loc în play-out: ”Le-am citit jocul” Marius Măldărăşanu s-a dezlănţuit după ce FC Hermannstadt a urcat pe primul loc în play-out: ”Le-am citit jocul”
David Puicea, calificat în finala juniorilor la sărituri, de pe locul 5 David Puicea, calificat în finala juniorilor la sărituri, de pe locul 5
Sorana Cîrstea va înfrunta liderul mondial pentru un loc în optimi la Madrid Sorana Cîrstea va înfrunta liderul mondial pentru un loc în optimi la Madrid
Jucătorul din Superliga comparat cu „Pippo” Inzaghi: „Are nişte calităţi excepţionale” | VIDEO EXCLUSIV Jucătorul din Superliga comparat cu „Pippo” Inzaghi: „Are nişte calităţi excepţionale” | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Universitatea Craiova - CFR Cluj 0-0, în direct la Prima Sport 1! Echipele de start VIDEO | Universitatea Craiova - CFR Cluj 0-0, în direct la Prima Sport 1! Echipele de start

VIDEO | INTER O DETRONEAZĂ PE JUVENTUS ÎN SERIE A. NERRAZZURII AU CÂŞTIGAT LA LIMITĂ CU UDINESSE ŞI AU URCAT PE PRIMUL LOC ÎN CLASAMENT

Video Publicat pe 15 sep 2019

Inter a reuşit să treacă de Udinesse (1-0), într-un meci din etapa a 3-a a primei ligi italiene. În direct pe LOOK SPORT 2, gazdele au avut din prima repriză un om în plus, după ce De Paul i-a lăsat pe cei de la Udinesse în inferioritate încă din minutul 35.

Chiar şi aşa, oaspeţii au rezistat până în minutul 44, când Sensi a marcat unicul gol al meciului, graţie căruia Inter s-a impus şi a depăşit-o pe campioana Juventus Torino în clasament, fiind noul lider în Serie A.