VIDEO | Etapa începe cu o mare controversă! VAR nu a intervenit la eliminarea lui Murgia de la Hermannstadt VIDEO | Etapa începe cu o mare controversă! VAR nu a intervenit la eliminarea lui Murgia de la Hermannstadt
”Am cam exagerat”. L-a distrus pe Istvan Kovacs, dar acum şi-a domolit discursul ”Am cam exagerat”. L-a distrus pe Istvan Kovacs, dar acum şi-a domolit discursul
Maraton de şah în Times Square pentru un nou record mondial Maraton de şah în Times Square pentru un nou record mondial
Bogdan Lobonţ surprinde înainte de meciul cu FCSB. ”Eu nu pot să schimb nimic” Bogdan Lobonţ surprinde înainte de meciul cu FCSB. ”Eu nu pot să schimb nimic”
VIDEO | Hermannstadt - FC Botoşani 0-0, în direct la Prima Sport 1! Gazdele sunt în inferioritate numerică din minutul 24 VIDEO | Hermannstadt - FC Botoşani 0-0, în direct la Prima Sport 1! Gazdele sunt în inferioritate numerică din minutul 24
Rapidiştii s-au plictisit de derby-uri Rapidiştii s-au plictisit de derby-uri

VIDEO | Jucătorii CFR-ului, aspru criticaţi după meciul cu UTA! Cum au lăsat vestiarul de la Arad

Superliga Publicat de Răzvan Cîrceag pe 27 sep 2021

Campioana României, CFR Cluj, s-a impus 1-0 în faţa celor de la UTA. După partidă, oaspeţii au sărbătorit victoria mâncând pizza.

Pe pagina de Facebook a arădenilor, „Bătrăna Doamnă”, a fost publicat un clip video în care se vede un dezastru total în vestiarul CFR-ului, de pe stadionul „Francisc Neuman”. În imagini pot fi văzute multe cutii de pizza, sticle de apă şi alte gunoaie.

Acum, clujenii sunt aspru criticaţi pentru modul în care au lăsat vestiarul. Clipul are peste 13.000 de vizionări în doar 4 ore şi aproape 200 de distribuiri.