VIDEO | JUVE A DAT CU PICIORUL ÎNTR-O VICTORIE PREȚIOASĂ LA MADRID. ATLETICO A EGALAT ÎN ULTIMUL MINUT PRIN HECTOR HERRERA - LOOKSPORT
Champions League Noutăți Video

Atletico Madrid și Juventus Torino au terminat la egalitate, 2-2, în derby-ul grupei D din UEFA Champions League. În direct pe LOOK SPORT, italienii au deschis scorul în minutul 48 și apoi prin Matuidi în minutul 65. Gazdele au revenit prin Savic, care a redus din diferență în minutul 70, și Herrera, care a egalat cumva nesperat în ultimul minut și a stabilit scorul final, 2-2.

Tot în grupa D, Lokomotiv Moscova a reușit să se impună în deplasare, la Leverkusen, 2-1 cu Bayer. Etapa viitoare, rușii vor întâlni pe teren propriu pe Atletico, în timp ce Juventus o va înfrunta la Torino pe Leverkusen.