Pleacă Rrahmani din Giuleşti? Bergodi a făcut anunţul pe care toţi fanii Rapidului îl aşteptau Pleacă Rrahmani din Giuleşti? Bergodi a făcut anunţul pe care toţi fanii Rapidului îl aşteptau
Au bătut palma! Manchester City a realizat un transfer ce va intra în istorie Au bătut palma! Manchester City a realizat un transfer ce va intra în istorie
Discuţia dintre Edi Iordănescu şi Mircea Lucescu. ”Am ascultat, nu am intervenit în discuţia lor” Discuţia dintre Edi Iordănescu şi Mircea Lucescu. ”Am ascultat, nu am intervenit în discuţia lor”
Irina Begu s-a calificat în sferturi la primul turneu de la revenirea pe teren Irina Begu s-a calificat în sferturi la primul turneu de la revenirea pe teren
Răzvan Marin, promisiune pentru suporterii naţionalei! "O vom lua de la capăt" Răzvan Marin, promisiune pentru suporterii naţionalei! "O vom lua de la capăt"
Comoţionat în meciul cu Irlanda de Nord, Vasile Mogoş a aflat când va putea evolua Comoţionat în meciul cu Irlanda de Nord, Vasile Mogoş a aflat când va putea evolua

VIDEO | JUVE CÂŞTIGĂ DERBY-UL CU CONCITADINA TORINO ŞI O DETRONEAZĂ PE INTER ÎN SERIE A

Video Publicat pe 2 nov 2019

Juventus Torino s-a impus în deplasare, pe terenul rivalei Torino (1-0), într-un meci din etapa a 11-a din Serie A. În direct pe Look Sport 2, De Ligt a marcat unicul gol al meciului, cu 20 de minute înainte de final. Juventus urcă din nou pe primul loc în clasament cu 29 de puncte, iar Torino se află pe 13 şi are doar 11 puncte.