Viorel Moldovan s-a săturat şi a ţinut un discurs manifest pentru fotbalistul din Superligă: ”La muncă, copile, la muncă! Trece trenul pe lângă tine!” Viorel Moldovan s-a săturat şi a ţinut un discurs manifest pentru fotbalistul din Superligă: ”La muncă, copile, la muncă! Trece trenul pe lângă tine!”
Giovanni Becali a anunţat marea lovitură din fotbalul românesc: ”A semnat!”

VIDEO | Alexander Zverev a învins revelaţia de la Miami şi s-a calificat în semifinale VIDEO | Alexander Zverev a învins revelaţia de la Miami şi s-a calificat în semifinale
Naţionala Românie de Polo va debuta împotriva Greciei la Jocurile Olimpice Naţionala Românie de Polo va debuta împotriva Greciei la Jocurile Olimpice
Veste excelentă primită de Barcelona! Ce doi ar putea fi apţi pentru meciul cu PSG din Champions League Veste excelentă primită de Barcelona! Ce doi ar putea fi apţi pentru meciul cu PSG din Champions League
Ultimă oră! Antrenorul clubului legendar pleacă de la echipă: ”Vreau să mă concentrez pe ultimele opt meciuri!” Ultimă oră! Antrenorul clubului legendar pleacă de la echipă: ”Vreau să mă concentrez pe ultimele opt meciuri!”

VIDEO | JUVE INTRĂ ÎN CRIZĂ! „BĂTRÂNA DOAMNĂ” PIERDE SURPRINZĂTOR LA VERONA ŞI ARE DOUĂ ÎNFRÂNGERI ÎN ULTIMELE 3 MECIURI

Video Publicat pe 9 feb 2020

Juventus Torino a pierdut pe terenul Veronei, 1-2, un meci pe care l-a avut la un moment dat în mână, dar pe care l-a cedat apoi, pe fondul unor greşeli imense. În direct pe Look Sport, Ronaldo a deschis scorul târziu. în minutul 65, însă gazdele au revenit şi au egalat după doar 11 minute, prin Borini, care l-a învins prima dată pe Szczesny. Pe final, în minutul 86, Bonucci a făcut henţ în propriul careu, iar Pazzini a transformat cu siguranţă lovitura de pedeapsă acordată după consultarea var.

Juventus nu a mai reuşit să revină, astfel că pierde al doilea meci din ultimele trei, iar criza din tabăra „Bătrânei Doamne” pare că se adânceşte. E adevărat, campionii en titre se află în continuare pe primul loc în Serie A, cu 54 de puncte, însă Inter i-ar putea egala dacă va câştiga derby-ul de mâine cu AC Milan, meci transmis în direct de Look Sport, de la ora 21.45. De partea cealaltă, Verona nu a pierdut niciun meci oficial în acest an şi e neînvinsă în ultimele 8 meciuri din Serie A. Forma bună pe care o arată echipa din oraşul îndrăgostiţilor a dus-o pe locul 6 în clasament, cu 34 de puncte.