Egal pentru contracandidate. VIDEO | Dinamo - Poli Iaşi 1-1, după două goluri din penalty Egal pentru contracandidate. VIDEO | Dinamo - Poli Iaşi 1-1, după două goluri din penalty
Derby în Bănie! U Craiova - FCSB, live pe Look Plus de la ora 21:00. Echipele de start Derby în Bănie! U Craiova - FCSB, live pe Look Plus de la ora 21:00. Echipele de start
Ovidiu Haţegan arbitrează meciul CFR Cluj – Gaz Metan Mediaş
Ieşenii, protest virtual la pauză: "Rugăm un oficial NBA să se pronunţe". VIDEO | Faza pe care o acuză Ieşenii, protest virtual la pauză: "Rugăm un oficial NBA să se pronunţe". VIDEO | Faza pe care o acuză
Întăriri pentru Bergodi! Transferul rezolvat de Rotaru în ziua derby-ului cu FCSB Întăriri pentru Bergodi! Transferul rezolvat de Rotaru în ziua derby-ului cu FCSB
Pancu, o nouă răbufnire la arbitraj, după meciul controversat cu Petrolul.  ”Rupe un echilibru, se creează o stare de nervozitate în tabăra noastră” Pancu, o nouă răbufnire la arbitraj, după meciul controversat cu Petrolul. ”Rupe un echilibru, se creează o stare de nervozitate în tabăra noastră”

VIDEO | KEŞERU A MARCAT GOLUL CARE O POATE CALIFICA PE LUDOGORETS ÎN „16-IMILE” EUROPA LEAGUE. BULGARII MAI AU NEVOIE DE O REMIZĂ CU FERENCVAROS BUDAPESTA

Video Publicat pe 28 nov 2019

Ludogorets a reuşit să obţină un punct mare la Moscova, cu ŢSKA, 1-1, într-un meci din grupele Europa League. În direct pe Look Sport, Claudiu Keşeru a deschis scorul în minutul 66. Chiar dacă după 10 minute gazdele au reuşit să revină şi să egaleze prin Chalov, bulgarii ai şanse mari de calificare în „16-imile” Europa League.

Pentru asta Ludogorets mai are nevoie de un singur punct în ultimul meci, pe teren propriu, cu Ferencvaros. Ungurii au terminat la egalitate, 2-2 cu liderul Espanyol, echipă deja calificată în faza următoare a competiţei şi se află doar pe locul 3, cu 6 puncte, la o lungime în spatele bulgarilor.