Emma Răducanu s-a retras de la Miami Open
MM Stoica a dat cărţile pe faţă şi a făcut anunţul despre fotbalistul de naţională: ”Este cel mai bun din România. Am demarat discuţiile pentru contract!”

Real Madrid a depus plângere împotriva arbitrului de la meciul cu Osasuna. Acesta nu a menţionat în raportul de joc insultele rasiste la adresa lui Vinicius
Surpriză mare! Cine va apăra la EURO poartă României: ”Aşa este normal să fie! Aioani nu e în formă!”  | VIDEO EXCLUSIV
Surpriză mare! Cine va apăra la EURO poartă României: ”Aşa este normal să fie! Aioani nu e în formă!” | VIDEO EXCLUSIV
Condamnat la nouă ani de închisoare pentru viol, Robinho acuză justiţia italiană de rasism
 VIDEO | Florin Stîngă, plin de optimism după victoria cu FCU Craiova: "Terminăm play-out-ul pe primul loc" VIDEO | Florin Stîngă, plin de optimism după victoria cu FCU Craiova: "Terminăm play-out-ul pe primul loc"

VIDEO | KEŞERU, ONE MAN SHOW LA LUDOGORETS. ROMÂNUL A REUŞIT UN HATTRICK CU RUŞII DE LA ŢSKA MOSOCOVA

Europa League Publicat pe 20 sep 2019

Ludogorets s-a impus cu 5-1 în meciul cu ŢSKA Moscova, din cadrul grupei H a Europa League. Cu Claudiu Keşeru în zi de graţie şi cu Dragoş Grigore integralist, bulgarii au făcut spectacol, în direct pe LOOK SPORT 3. Iar Keşeru a fost în rolul principal: a reuşit un hattrick de senzaţie, iar primul său gol reuşit în minutul 52 a fost fantastic. Orădeanul a mai marcat de două ori în minutele 68 şi 73, ultimul din penalty. Celelalte goluri ale bulgarilor au fost reuşite de Wandersen şi Lukoki, în minutele 48, respectiv 50, după ce ruşii marcaseră primii, în minutul 11 prin Diveev.

Tot azi, în celălalt meci al grupei, Espanyol şi Ferencvaros au terminat la egalitate la Barcelona, 1-1. Etapa viitoare, Ludogorets va jucala Budapesta cu Ferencvaros, iar ŢSKA Moscova va înfrunta pe teren propriu pe Espanyol.