NEWS ALERT | Verdict în disputa dintre FCSB şi CSA Steaua NEWS ALERT | Verdict în disputa dintre FCSB şi CSA Steaua
NEWS ALERT | Lovitură masivă încasată de Rapid! Un jucător de bază, OUT pentru patru luni NEWS ALERT | Lovitură masivă încasată de Rapid! Un jucător de bază, OUT pentru patru luni
Verdict clar în privinţa principalei ţinte a lui Gigi Becali! „Este o singură echipă la care nu pot să-l las” Verdict clar în privinţa principalei ţinte a lui Gigi Becali! „Este o singură echipă la care nu pot să-l las”
VIDEO | Florinel Coman continuă să şocheze cu gesturile sale! Vedeta de la FCSB a recidivat VIDEO | Florinel Coman continuă să şocheze cu gesturile sale! Vedeta de la FCSB a recidivat
S-a decis cine va fi antrenorul Barcelonei din sezonul viitor! Decizia luată de Xavi, după eşecul cu Real Madrid S-a decis cine va fi antrenorul Barcelonei din sezonul viitor! Decizia luată de Xavi, după eşecul cu Real Madrid
Răsturnare de situaţie! Florinel Coman ar putea să nu mai plece în Qatar la finalul campionatului Răsturnare de situaţie! Florinel Coman ar putea să nu mai plece în Qatar la finalul campionatului

VIDEO | LAZIO CÂŞTIGĂ LA FLORENŢA CU UN GOL MARCAT ÎN MINUTUL 89, IAR ÎN PRELUNGIRI A IROSIT ŞI UN PENALTY

Video Publicat pe 27 oct 2019

Adversara CFR-ului din grupele Europa League s-a impus pe terenul Fiorentinei, 2-1, într-un meci cu final dramatic. Lazio a deschis scorul prin Correa (minutul 22), dar gazdele au egalat rapid, în minutul 28, când Chiesa a beneficiat de o pasă de la Ribery.

Finalul a fost dramatic, cu Immobile marcând pentru Lazio în minutul 89 golul decisiv. În prelungiri, lazialii au irosit şi un penalty prin Caicedo, iar Fiorentina a încheiat meciul în 10, după ce Ranieri a fost eliminat pentru o intrare dură. După acest succes, Lazio este pe locul dar a pierdut şi meciul şi rămâne pe locul 8 cu 12 puncte, tot atâtea câte are şi Fiorentina, care e plasată pe 9.