Romeo Lavia, out pentru restul sezonului Romeo Lavia, out pentru restul sezonului
David Popovici vrea tratament special la Jocurile Olimpice David Popovici vrea tratament special la Jocurile Olimpice
"Foarte individualist. Trebuia să îi mai dau o minge să joace singur". Denis Drăguş, pus la zid de un antrenor "Foarte individualist. Trebuia să îi mai dau o minge să joace singur". Denis Drăguş, pus la zid de un antrenor
Ciprian Marica a dat verdictul în privinţa titularului la EURO! ”Nu există alt vârf” Ciprian Marica a dat verdictul în privinţa titularului la EURO! ”Nu există alt vârf”
Elizabeta Samara s-a calificat în optimi la WTT Champions Incheon 2024 Elizabeta Samara s-a calificat în optimi la WTT Champions Incheon 2024
Nu e Drăguşin sau Man! Englezii au numit jucătorul român care trebuie urmărit la EURO Nu e Drăguşin sau Man! Englezii au numit jucătorul român care trebuie urmărit la EURO

VIDEO | LAZIO ERA CONDUSĂ LA CAGLIARI ÎN MINUTUL 90+3. CE A URMAT ÎNTRECE ORICE IMAGINAŢIE

Video Publicat pe 16 dec 2019

Lazio a reuşit să se impună la Cagliari, 2-1 cu echipa locală, într-un meci din etapa a 16-a din Serie A. În direct pe Look Sport, gazdele au desschis scorul în minutul 8, prin Simeone. Meciul se îndrepta spre victoria celor de la Cagliari, însă echipa din capitala Italiei a reuşit să lovească în minutele suplimentare.

Mai întâi, Alberto a egalat în minutul 90+3, după care Calcedo a fost decisiv în minutul 90+8 şi Lazio pleacă de această dată din Sardinia cu toate punctele puse în joc.

După acest succes, Lazio face 36 de puncte, se menţine pe locul 3, dar se apropie la numai 3 puncte de Inter şi de Juve, echipele aflate pe locurile 1 şi 2, la egalitate de puncte (39). În schimb, Cagliari este pe poziţia a cincea şi are 29 de puncte.