Nicolae Dică, despre personalitatea lui Martin Tudor. Descrierea făcută portarului care a decedat la 43 de ani: ”Când venea în vestiar după victorie...” Nicolae Dică, despre personalitatea lui Martin Tudor. Descrierea făcută portarului care a decedat la 43 de ani: ”Când venea în vestiar după victorie...”
Conflict la vârf în Italia. Oficialii se atacă, deşi COVID-19 continuă să facă victime: ”Numerele vorbesc de la sine” Conflict la vârf în Italia. Oficialii se atacă, deşi COVID-19 continuă să facă victime: ”Numerele vorbesc de la sine”
Reacţiile echipelor FCSB şi Steaua după decesul lui Martin Tudor Reacţiile echipelor FCSB şi Steaua după decesul lui Martin Tudor
NEWS ALERT | Şirul evenimentelor: unde s-a produs moartea lui Martin Tudor şi ce a păţit în 2019 NEWS ALERT | Şirul evenimentelor: unde s-a produs moartea lui Martin Tudor şi ce a păţit în 2019
Martin Tudor, unul din oamenii cheie ai Stelei la titlul câştigat în 2001! Cel mai bun sezon al carierei | VIDEO Martin Tudor, unul din oamenii cheie ai Stelei la titlul câştigat în 2001! Cel mai bun sezon al carierei | VIDEO
Cum au primit foştii fotbalişti vestea morţii lui Marin Tudor. Reacţiile lui Neaga şi Opriţa Cum au primit foştii fotbalişti vestea morţii lui Marin Tudor. Reacţiile lui Neaga şi Opriţa

VIDEO | LAZIO SE IMPUNE DRAMATIC ÎN DERBY-UL CU INTER. CELE DOUĂ ECHIPE FAC ROCADĂ ÎN CLASAMENT

Video Publicat pe 16 feb 2020

Lazio a obţinut o victorie mare cu Inter, 2-1, rezultat care face ca echipa din Roma să urce pe locul secund. În direct pe Look Sport 2, oaspeţii au deschis scorul în penultimul minut al primei reprize, când Young l-a învins pe Strakosha. După pauză, Lazio s-a mobilizat remarcabil şi a reuşit să egaleze prin eternul Immobile, care a transformat un penalty, în minutul 55.

După mai puţin de un sfert de oră, Milinkovic-Savic a dat lovitura de graţie Interului şi a înscris după un adevărat bombardament la poarta lui Padelli. S-a terminat 2-1 pentru Lazio, iar cele două echipe fac rocadă în clasament. Lazio a acumulat 56 de puncte şi se află acum pe poziţia secundă, la numai un punct în spatele liderului Juventus şi la două în faţa lui Inter, care a căzut pe treapta a treia a podiumului.