”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm! ”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm!
VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia
VIDEO | Everton - Liverpool 2-0. ”Cormoranii” pot cădea pe 3 în Premier League VIDEO | Everton - Liverpool 2-0. ”Cormoranii” pot cădea pe 3 în Premier League
VIDEO | ”Este important că am câştigat un punct”. Charalambous încă nu este campion VIDEO | ”Este important că am câştigat un punct”. Charalambous încă nu este campion
VIDEO | Târnovanu, foarte afectat de gafa cu Sepsi: ”Amânăm titlul din cauza mea” VIDEO | Târnovanu, foarte afectat de gafa cu Sepsi: ”Amânăm titlul din cauza mea”
VIDEO | Florinel Coman a rezistat mai puţin de jumătate de repriză: ”Sper să nu am nicio problemă” VIDEO | Florinel Coman a rezistat mai puţin de jumătate de repriză: ”Sper să nu am nicio problemă”

VIDEO | Levante - Barcelona 3-3. Pas greşit în lupta pentru titlu! Catalanii au condus cu 2-0 şi 3-2

La Liga Publicat de Andrei Ionascu pe 12 mai 2021

Levante a remizat pe teren propriu cu FC Barcelona, scor 3-3, în etapa cu numărul 36 din LaLiga, în direct pe Look Sport 2. A fost un meci nebun la Valencia: oaspeţii au condus cu 2-0 şi 3-2, dar gazdele au egalat în minutul 83.

Barcelona a controlat prima repriză şi a înscris prin Messi (25’) şi Pedri (34’).

Catalanii au fost de nerecunoscut în repriza a doua, iar Levante a egalat într-un interval de două minute, prin Melero (57’) şi Morales (59’).

Ousmane Dembele a readus Barcelona în avantaj, graţie reuşitei din minutul 64.

Introdus pe teren în minutul 75, Sergio Leon a fost eroul celor de la Levante, reuşind să egaleze în minutul 83.

Raportul şuturilor pe poartă în repriza a doua a fost 5-1 pentru Levante!

Încă un pas greşit pentru FC Barcelona în lupta pentru titlu! Echipa antrenată de către Ronald Koeman riscă să ajungă pe locul 3 în LaLiga, după ce vor juca Atletico Madrid (cu Real Sociedad) şi Real Madrid (cu Granada).

Sursa foto: Twitter FC Barcelona