"Puteam deveni Messi sau Cristiano Ronaldo". De ce crede Wesley Sneijder că nu a reuşit mai mult în fotbal: "Aceste detalii fac diferenţa"
Halep, aproape doi ani de la primul turneu de mare-şlem câştigat. Mesajul emoţionant al sportivei Halep, aproape doi ani de la primul turneu de mare-şlem câştigat. Mesajul emoţionant al sportivei
Gardoş şi-a prelungit contractul cu Universitatea Craiova. Prima declaraţie a fundaşului Gardoş şi-a prelungit contractul cu Universitatea Craiova. Prima declaraţie a fundaşului
Doliu în voleiul românesc. A murit tatăl Patriciei Ţig, care pregătea CSU Braşov Doliu în voleiul românesc. A murit tatăl Patriciei Ţig, care pregătea CSU Braşov
Bărbuţ a salvat onoarea oltenilor. Mijlocaşul a marcat golurile cu care Craiova a învins Viitorul în al doilea amical al zilei Bărbuţ a salvat onoarea oltenilor. Mijlocaşul a marcat golurile cu care Craiova a învins Viitorul în al doilea amical al zilei
Continuă seria amicalelor între cluburile din Liga 1. Sepsi - Chindia 2-1, într-o partidă care se va repeta în play-out Continuă seria amicalelor între cluburile din Liga 1. Sepsi - Chindia 2-1, într-o partidă care se va repeta în play-out

VIDEO | LOVITURĂ DE TEATRU LA PARIS! PSG A FOST PUSĂ LA COLŢ DE REIMS ÎN LIGUE 1

Video Publicat pe 26 sep 2019

PSG a pierdut în faţa lui Reims, 0-2, chiar pe „Parc des Princes”, într-un meci transmis în direct de LOOM SPORT 3. Hassane Kamara a deschis scorul pentru oaspeţi în minutul 29, iar Boulaye Dia a stabilit scorul final în prelungiri.

PSG este în continuare lider cu 15 puncte, iar Reims este pe locul 8 cu 11 puncte.