NEWS ALERT | Prima reacţie din Giuleşti după şedinţa de astăzi NEWS ALERT | Prima reacţie din Giuleşti după şedinţa de astăzi
E gata! Cine o va pregăti pe Rapid până la finalul sezonului E gata! Cine o va pregăti pe Rapid până la finalul sezonului
Lovitură spectaculoasă pregătită de un club din Superligă! Simona Halep ar putea intra în fotbal Lovitură spectaculoasă pregătită de un club din Superligă! Simona Halep ar putea intra în fotbal
Vivi Răchită a dezvăluit trei episoade halucinante de pe vremea ”Cooperativei”! ”Cu pistol pe masă” Vivi Răchită a dezvăluit trei episoade halucinante de pe vremea ”Cooperativei”! ”Cu pistol pe masă”
VIDEO | Flacăra Olimpică a fost aprinsă VIDEO | Flacăra Olimpică a fost aprinsă
NEWS ALERT | Un jucător cu meciuri la echipa naţională, OUT pentru şase luni NEWS ALERT | Un jucător cu meciuri la echipa naţională, OUT pentru şase luni

VIDEO | LOVITURĂ DE TEATRU LA PARIS! PSG A FOST PUSĂ LA COLŢ DE REIMS ÎN LIGUE 1

Video Publicat pe 26 sep 2019

PSG a pierdut în faţa lui Reims, 0-2, chiar pe „Parc des Princes”, într-un meci transmis în direct de LOOM SPORT 3. Hassane Kamara a deschis scorul pentru oaspeţi în minutul 29, iar Boulaye Dia a stabilit scorul final în prelungiri.

PSG este în continuare lider cu 15 puncte, iar Reims este pe locul 8 cu 11 puncte.