Ciprian Marica a dat verdictul în privinţa titularului la EURO! ”Nu există alt vârf” Ciprian Marica a dat verdictul în privinţa titularului la EURO! ”Nu există alt vârf”
Elizabeta Samara s-a calificat în optimi la WTT Champions Incheon 2024 Elizabeta Samara s-a calificat în optimi la WTT Champions Incheon 2024
Nu e Drăguşin sau Man! Englezii au numit jucătorul român care trebuie urmărit la EURO Nu e Drăguşin sau Man! Englezii au numit jucătorul român care trebuie urmărit la EURO
Doi antrenori importanţi sunt în pole-position! Cine ar putea să îl înlocuiască pe Xavi la Barcelona Doi antrenori importanţi sunt în pole-position! Cine ar putea să îl înlocuiască pe Xavi la Barcelona
Cine ar fi crezut? Motivul incredibil pentru care un fotbalist din MLS nu a avut voie nici măcar să stea pe bancă Cine ar fi crezut? Motivul incredibil pentru care un fotbalist din MLS nu a avut voie nici măcar să stea pe bancă
All-season, avantaje şi dezavantaje All-season, avantaje şi dezavantaje

VIDEO | MARSEILLE CÂŞTIGĂ CHINUIT LA TOULOUSE. ECHIPA LUI VILLAS-BOAS AJUNGE LA TREI VICTORII CONSECUTIVE ÎN LIGUE 1 ŞI URCĂ PE LOCUL 2

Video Publicat pe 25 nov 2019

Olympique de Marseille s-a impus în deplasare, 2-0 cu Toulouse, într-un meci din etapa a 14-a din Ligue 1 transmis în direct de Look Sport 3. Gazdele au rămas în 10 din minutul 41, când Moreira a văzut cartonaşul roşu, însă Marseille a deschis scorul târziu, în a doua jumătate a reprizei secunde.

Argentinianul Benedetto a spart gheaţa în minutul 76, iar Radonjic a marcat şi el după 3 minute, sârbul aflându-se la prima sa reuşită în Ligue 1. După acest succes, Marseille face 25 de puncte şi urcă pe locul secund, în timp ce Toulouse rămâne cu 12 puncte şi continuă să ocupe locul 19, penultimul în clasament.