VIDEO | FCSB - Rapid, ASTĂZI, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Echipele de start VIDEO | FCSB - Rapid, ASTĂZI, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Echipele de start
VIDEO | FCU Craiova - Dinamo 1-1. ”Câinii” ratează o victorie ce părea facilă VIDEO | FCU Craiova - Dinamo 1-1. ”Câinii” ratează o victorie ce părea facilă
VIDEO | Sheffield - Burnley 1-4. Oaspeţii câştigă duelul suferinţei şi speră la salvarea de la retrogradare VIDEO | Sheffield - Burnley 1-4. Oaspeţii câştigă duelul suferinţei şi speră la salvarea de la retrogradare
George Puşcaş, decisiv pentru Bari, în duelul cu echipa lui Marius Marin George Puşcaş, decisiv pentru Bari, în duelul cu echipa lui Marius Marin
Pârvu, sincer după eşecul cu Poli Iaşi: ”Nu este doar Tavi Vâlceanu în echipă, el ne-a scos în mai multe meciuri!”

Echipa masculină de sabie juniori a României este vicecampioană mondială Echipa masculină de sabie juniori a României este vicecampioană mondială

VIDEO | MARSEILLE TRECE DE STRASBOURG ŞI SE APROPIE DE UN LOC DE UEFA CHAMPIONS LEAGUE

Ligue 1 Publicat pe 21 oct 2019

Mai puţin de 3 minute i-au trebuit lui Kamara să spargă gheaţa şi s-o aducă pe Marseille în avantaj în meciul cu Strasbourg. Oaspeţii au încercat timp de 90 de minute să egaleze, dar cei care au marcat au fost tot marseillezii. Olandezul Strootman a transformat un penalty în minutul 4 al prelungirilor, iar OM a câştigat, în direct pe LOOK SPORT 3, alte 3 puncte care o duc pe locul 4. Rezultat final, 2-0 pentru Marseille.

Echipa lui Villas Boas e acum pe poziţia a patra în Ligue 1, cu 16 puncte, la unul singur în spatele lui Reims, care ocupă locul 3, ultimul care duce în UEFA Champions League în sezonul viitor. În schimb, Strasbourg este ultima în clasament cu 9 puncte.