”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm! ”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm!
VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia
VIDEO | Everton - Liverpool 2-0. ”Cormoranii” pot cădea pe 3 în Premier League VIDEO | Everton - Liverpool 2-0. ”Cormoranii” pot cădea pe 3 în Premier League
VIDEO | ”Este important că am câştigat un punct”. Charalambous încă nu este campion VIDEO | ”Este important că am câştigat un punct”. Charalambous încă nu este campion
VIDEO | Târnovanu, foarte afectat de gafa cu Sepsi: ”Amânăm titlul din cauza mea” VIDEO | Târnovanu, foarte afectat de gafa cu Sepsi: ”Amânăm titlul din cauza mea”
VIDEO | Florinel Coman a rezistat mai puţin de jumătate de repriză: ”Sper să nu am nicio problemă” VIDEO | Florinel Coman a rezistat mai puţin de jumătate de repriză: ”Sper să nu am nicio problemă”

VIDEO | MARSEILLE TRECE DE STRASBOURG ŞI SE APROPIE DE UN LOC DE UEFA CHAMPIONS LEAGUE

Ligue 1 Publicat pe 21 oct 2019

Mai puţin de 3 minute i-au trebuit lui Kamara să spargă gheaţa şi s-o aducă pe Marseille în avantaj în meciul cu Strasbourg. Oaspeţii au încercat timp de 90 de minute să egaleze, dar cei care au marcat au fost tot marseillezii. Olandezul Strootman a transformat un penalty în minutul 4 al prelungirilor, iar OM a câştigat, în direct pe LOOK SPORT 3, alte 3 puncte care o duc pe locul 4. Rezultat final, 2-0 pentru Marseille.

Echipa lui Villas Boas e acum pe poziţia a patra în Ligue 1, cu 16 puncte, la unul singur în spatele lui Reims, care ocupă locul 3, ultimul care duce în UEFA Champions League în sezonul viitor. În schimb, Strasbourg este ultima în clasament cu 9 puncte.