S-a stabilit programul din preliminariile C.M. 2022. Când debutează România S-a stabilit programul din preliminariile C.M. 2022. Când debutează România
E oficial! Romeo Surdu a preluat o echipă din Liga 3 E oficial! Romeo Surdu a preluat o echipă din Liga 3
Comitetul Executiv al UEFA a decis să permită câte cinci schimbări la meciurile din Liga Naţiunilor, play-off-ul Euro şi cupele europene, din faza grupelor Comitetul Executiv al UEFA a decis să permită câte cinci schimbări la meciurile din Liga Naţiunilor, play-off-ul Euro şi cupele europene, din faza grupelor
Un nou caz Straton? Idolul fanilor lui Dinamo, anunţ incredibil: ”Dacă mă sună FCSB, o să iau cea mai bună decizie pentru mine” Un nou caz Straton? Idolul fanilor lui Dinamo, anunţ incredibil: ”Dacă mă sună FCSB, o să iau cea mai bună decizie pentru mine”
Elena-Gabriela Ruse a acces în turul trei al calificărilor la Roland Garros Elena-Gabriela Ruse a acces în turul trei al calificărilor la Roland Garros
Experiment incredibil! A alergat 1.500 de kilometri şi s-a îngrăşat 15 kilograme. Totul în mai puţin de patru luni. Cum a fost posibil: "Alergarea nu slăbeşte!" Experiment incredibil! A alergat 1.500 de kilometri şi s-a îngrăşat 15 kilograme. Totul în mai puţin de patru luni. Cum a fost posibil: "Alergarea nu slăbeşte!"

VIDEO | MARTINEZ ŞI LUKAKU O DUC PE INTER PE PRIMUL LOC. CUM S-A SCRIS SOARTA MECIULUI DE LA CAGLIARI

Video Publicat pe 2 sep 2019

Inter a câştigat greu deplasarea de la Cagliari, 2-1, suficient cât să o depăşească pe Juventus şi să treacă pe primul loc graţie golaverajului. Martinez a deschis scorul în minutul 25 pentru „nerazzurri”, dar gazdele au egalat prin Joao Pedro, în minutul 50. Golul înscris pentru Inter de Lukaku în minutul 72, din lovitură de la 11 metri, s-a dovedit decisiv şi a stabilit rezultatul final: Cagliari - Inter 1-2.