Ante Roguljic nu rămâne la Universitatea Cluj. Croatul va fi în lotul altei formaţii din Superliga Ante Roguljic nu rămâne la Universitatea Cluj. Croatul va fi în lotul altei formaţii din Superliga
E gata! Dani Coman a semnat şi a fost anunţat de patron la echipă: ”Este noul nostru preşedinte!”

VIDEO | Gloria Buzău - Unirea Slobozia 0-0, în direct la Prima Sport 1! Echipele de start VIDEO | Gloria Buzău - Unirea Slobozia 0-0, în direct la Prima Sport 1! Echipele de start
Veteranul Thiago Silva a plecat de la Chelsea şi a fost prezentat la noua echipă Veteranul Thiago Silva a plecat de la Chelsea şi a fost prezentat la noua echipă
”S-au prezentat lamentabil”. Echipa din Superliga ce a dezamăgit crunt în acest sezon | VIDEO EXCLUSIV ”S-au prezentat lamentabil”. Echipa din Superliga ce a dezamăgit crunt în acest sezon | VIDEO EXCLUSIV
Valentin Mihăilă s-a decis! Unde va juca din sezonul următor. ”Îmi oferă tot ce am nevoie şi ştiu că aici pot progresa” Valentin Mihăilă s-a decis! Unde va juca din sezonul următor. ”Îmi oferă tot ce am nevoie şi ştiu că aici pot progresa”

VIDEO | Max Verstappen, campion mondial pentru a treia oară! Oscar Piastri a câştigat sprintul din Qatar

Formula 1 Publicat de Daian Cutu pe 7 oct 2023

Olandezul Max Verstappen (Red Bull) a câştigat pentru a treia oară consecutiv Campionatul Mondial de Formula 1. El şi-a adjudecat trofeul după cursa sprint de la Lusail.

La Qatar Grand Prix, pe circuitul Lusail, Verstappen s-a clasat pe locul 2 în cursa sprint, în timp ce rivalul şi colegul său, Sergio Perez, a abandonat. Sprintul a fost câştigat de Oscar Piastri (McLaren).

Qatar Grand Prix este a 17-a etapă din totalul de 22 ale sezonului de Formula 1.