E gata! Starul lui Leverkusen a luat marea decizie

Xabi Alonso ar putea avea stradă cu numele său la Leverkusen Xabi Alonso ar putea avea stradă cu numele său la Leverkusen
NEWS ALERT | Prima reacţie din Giuleşti după şedinţa de astăzi NEWS ALERT | Prima reacţie din Giuleşti după şedinţa de astăzi
E gata! Cine o va pregăti pe Rapid până la finalul sezonului E gata! Cine o va pregăti pe Rapid până la finalul sezonului
Lovitură spectaculoasă pregătită de un club din Superligă! Simona Halep ar putea intra în fotbal Lovitură spectaculoasă pregătită de un club din Superligă! Simona Halep ar putea intra în fotbal
Vivi Răchită a dezvăluit trei episoade halucinante de pe vremea ”Cooperativei”! ”Cu pistol pe masă” Vivi Răchită a dezvăluit trei episoade halucinante de pe vremea ”Cooperativei”! ”Cu pistol pe masă”

VIDEO | MECI DE COŞMAR PENTRU CHIRICHEŞ ŞI DE ZERBI. SASSUOLO PIERDE LA ROMA, DUPĂ O PRIMĂ REPRIZĂ DE UITAT

Video Publicat pe 15 sep 2019

Roma s-a impus pe teren propriu fără probleme în faţa lui Sassuolo, echipă la care Chiricheş a evoluat titular. Gazdele au câştigat cu 4-2 un meci în care la pauză aveau un avantaj de patru goluri, după reuşitele lui Cristante (minutul 12), Dzeko (20), Mkhitaryan (22) şi Kluivert (33).

După reluare, Sassuolo a profitat de relaxarea romanilor şi a marcat de două ori, prin Berardi (minutele 53 şi 72), insuficient pentru a obţine măcar un punct. Roma este abia la prima victorie în nou sezon de campionat şi este pe locul 7 cu 5 puncte, iar Sassuolo este pe 12 cu numai 3 puncte. Pe primul loc este Inter, echipă care a acumulat 9 puncte din tot atâtea posibile după primele 3 etape din Serie A.