"Cea mai bună decizie". Aducerea lui Lobonţ pe banca Rapidului, lăudată de un fost internaţional | VIDEO EXCLUSIV "Cea mai bună decizie". Aducerea lui Lobonţ pe banca Rapidului, lăudată de un fost internaţional | VIDEO EXCLUSIV
Gabriela Ruse nu a reuşit să treacă de Caroline Garcia în sferturi la Rouen Gabriela Ruse nu a reuşit să treacă de Caroline Garcia în sferturi la Rouen
VIDEO | Farul - CFR Cluj 0-0, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Echipele de start VIDEO | Farul - CFR Cluj 0-0, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Echipele de start
”E un punct cât o victorie”. Aniversare fericită pentru Marius Măldărăşanu ”E un punct cât o victorie”. Aniversare fericită pentru Marius Măldărăşanu
Bogdan Andone ratează dramatic o victorie mare. Bogdan Andone ratează dramatic o victorie mare.
FCSB dă lovitura! Un jucător ce a impresionat în Superliga revine la vară FCSB dă lovitura! Un jucător ce a impresionat în Superliga revine la vară

VIDEO | MEDIAŞUL A FĂCUT INSTRUCŢIE CU VOLUNTARIUL ŞI E LA DOAR 2 PUNCTE DE LIDER

Superliga Publicat pe 19 aug 2019

Gaz Metan Mediaş s-a impus cu 3-0 în deplasarea de la Voluntari, într-un meci în care echipa lui Edi Iordănescu nu le-a lăsat absolut nicio şansă adversarilor. Cardoso (minutul 28) şi Velisar (minutul 43) au marcat până la pauză, iar Buş a stabilit scorul final, în minutul 53.

După acest meci, Mediaşul vine pe locul 3 în clasamentul provizoriu după 6 etape, la numai 2 puncte de liderul CFR, dar poate fi depăşită de Viitorul, care joacă la această oră cu Astra, pe teren propriu.