Sezonul cu cele mai multe penalty-uri din istoria LaLiga! Surpriză: Real Madrid nu e lider. Campionatul important care deţine recordul absolut Sezonul cu cele mai multe penalty-uri din istoria LaLiga! Surpriză: Real Madrid nu e lider. Campionatul important care deţine recordul absolut
Totul pentru Casa Liga 1! Trei mutări reuşite de Mititelu la FC U Craiova Totul pentru Casa Liga 1! Trei mutări reuşite de Mititelu la FC U Craiova
Galcă, o nouă performanţă în CV: a promovat în prima ligă din Danemarca! Galcă, o nouă performanţă în CV: a promovat în prima ligă din Danemarca!
Dobre a prins 12 minute, în meciul în care echipa sa a făcut scorul campionatului Dobre a prins 12 minute, în meciul în care echipa sa a făcut scorul campionatului
Doctor Rashford, la acelaşi nivel cu Sir Alex Ferguson şi Bobby Charlton! Atacantul lui United primeşte cea mai mare distincţie din partea Universităţii din Manchester Doctor Rashford, la acelaşi nivel cu Sir Alex Ferguson şi Bobby Charlton! Atacantul lui United primeşte cea mai mare distincţie din partea Universităţii din Manchester
"Acceptă. A venit să le mulţumească jucătorilor". Postul primit de Vintilă, după "retrogradarea" de la FCSB "Acceptă. A venit să le mulţumească jucătorilor". Postul primit de Vintilă, după "retrogradarea" de la FCSB

VIDEO | MEDIAŞUL CÂŞTIGĂ LA LIMITĂ CU VOLUNTARI ŞI ÎŞI CONSOLIDEAZĂ LOCUL DE PLAY-OFF

Video Publicat pe 3 dec 2019

Gaz Metan Mediaş s-a impus pe teren propriu, 1-0 cu FC Voluntari, într-un meci din etapa a 19-a din Liga 1. În direct pe Look Sport, Sergiu Buş a marcat, cu 10 minute înainte de fina, unicul gol al întâlnirii. Graţie acestei victorii, Mediaşul lui Edi Iordănescu adună 30 de puncte şi se află pe locul 5, în timp ce ilfovenii rămân ultimii în clasament cu numai 8 puncte.