Dennis Man, pe urmele lui Mutu! Colosul câştigător de Champions League a pus oferta pe masă: ”A fost coleg cu el şi va intermedia negocierile!”

NEWS ALERT | Universitatea Craiova pierde un om de bază pentru derby-ul cu Rapid NEWS ALERT | Universitatea Craiova pierde un om de bază pentru derby-ul cu Rapid
Cerut cu insistenţă la Dinamo, Mircea Lucescu a bătut palma! Lovitură mare anunţată

ULTIMĂ ORĂ | Partida Dinamo - Petrolul se va juca cu spectatori în tribune ULTIMĂ ORĂ | Partida Dinamo - Petrolul se va juca cu spectatori în tribune
Tenis de masă: Bernadette Szocs s-a calificat în sferturi la WTT Champions Incheon 2024. Elisabeta Samara s-a oprit în optimi Tenis de masă: Bernadette Szocs s-a calificat în sferturi la WTT Champions Incheon 2024. Elisabeta Samara s-a oprit în optimi
Vestea momentul în fotbalul românesc! Internaţionalul român, direct la un grand din Bundesliga: ”Oferta a fost este pe masă!”

VIDEO | MESSI-SHOW PE CAMP NOU. A DAT 3 GOLURI CU CELTA VIGO ŞI A FĂCUT DIN NOU SENZAŢIE

Video Publicat pe 9 nov 2019

Barcelona s-a impus clar pe teren propriu, 4-1 cu Celta Vigo, într-un meci din etapa a 13-a din La Liga. În direct pe Look Sport, Messi a reuşit un hattrick (goluri marcate în minutele 23 - penalty - 45+1 şi 48. Sergio Busquets a stabilit rezultatul partidei, 4-1, cu un gol marcat cu 5 minute înainte de final. Pentru oaspeţi a înscris Olaza, în minutul 42.

După acest succes, Barcelona trece din nou în fruntea clasamentului. Catalanii au 25 de puncte, la fel ca şi rivalii de la Real, dar sunt lideri graţie unui golaveraj mai bun. De cealaltă parte, Celta Vigo are abia 9 puncte şi se află pe locul 18.