Prima decizie luată de UTA Arad după suspendarea dictată de Comisia de Disciplină Prima decizie luată de UTA Arad după suspendarea dictată de Comisia de Disciplină
NEWS ALERT | Revenire de senzaţie la Barcelona? Anunţul presei din Spania NEWS ALERT | Revenire de senzaţie la Barcelona? Anunţul presei din Spania
I-a enervat pe rapidişti, iar acum a fost delegat din nou! Partida pe care o va arbitra George Găman I-a enervat pe rapidişti, iar acum a fost delegat din nou! Partida pe care o va arbitra George Găman
Cristi Balaj a spus lucrurilor pe nume! Prima reacţie oficială despre plecarea lui Otele Cristi Balaj a spus lucrurilor pe nume! Prima reacţie oficială despre plecarea lui Otele
Jannik Sinner - Daniil Medvedev, reeditarea finalei de la Australian Open, în semifinale la Mastersul de la Miami Jannik Sinner - Daniil Medvedev, reeditarea finalei de la Australian Open, în semifinale la Mastersul de la Miami
Romeo Lavia, out pentru restul sezonului Romeo Lavia, out pentru restul sezonului

VIDEO | MITRIŢĂ A MARCAT DIN NOU PENTRU NEW YORK CITY. VEZI REUŞITA DIN VICTORIA CU DC UNITED

Video Publicat pe 22 apr 2019

Mitriţă continuă să impresioneze în America. Fostul mijlocaş al Craiovei a deschis scorul în victoria lui New York City cu DC United. Jucătorul apreciat de regretatul Ilie Balaci putea marca şi mai devreme, dar mingea s-a dus pe lângă poartă. În prelungirile primei reprize, echipa lui Mitriţă a primit penalty. Moralez a ratat, însă, lovitura de pedeapsă. Scorul final a fost 2-0, în urma reuşitei lui Dos Santos.