Mesaj pentru Horia Tecău Mesaj pentru Horia Tecău
Un arbitru de scaun bulgar a primit interdicţie pe viaţă pentru încălcări legate de corupţie Un arbitru de scaun bulgar a primit interdicţie pe viaţă pentru încălcări legate de corupţie
VIDEO | Soluţie pentru naţională! Louis Munteanu, gol de mare fineţe în poarta celor de la CFR Cluj VIDEO | Soluţie pentru naţională! Louis Munteanu, gol de mare fineţe în poarta celor de la CFR Cluj
Lovitură pentru un club cu pretenţii din Superliga! A primit interdicţie la transferuri Lovitură pentru un club cu pretenţii din Superliga! A primit interdicţie la transferuri
"Cea mai bună decizie". Aducerea lui Lobonţ pe banca Rapidului, lăudată de un fost internaţional | VIDEO EXCLUSIV "Cea mai bună decizie". Aducerea lui Lobonţ pe banca Rapidului, lăudată de un fost internaţional | VIDEO EXCLUSIV
Gabriela Ruse nu a reuşit să treacă de Caroline Garcia în sferturi la Rouen Gabriela Ruse nu a reuşit să treacă de Caroline Garcia în sferturi la Rouen

VIDEO Moment emoţionant, în direct la Look Sport LIVE! Lui Marius Niculae i s-au umplut ochii de lacrimi

Special Publicat pe 1 iun 2020
  • LOOK SPORT LIVE cu Geanina Iacob, de luni până vineri, de la 10:00, pe Look Plus şi www.looksport.ro!

Ediţia de 1 iunie a emisiunii LOOK SPORT LIVE  l-a avut ca invitat pe Marius Niculae, care a avut parte de o surpriză emoţionantă.

În timpul emisiunii a intrat în direct fiica fostului atacant, Raisa, moment în care Marius Niculae nu şi-a putut stăpâni emoţiile, iar ochii acestuia s-au umplut de lacrimi.

"Tati, să fii cuminte şi să-ţi faci lecţiile! Vorbim mai târziu!",  i-a transmis Niculae fiicei sale.

Vezi momentul emoţionant în clipul de mai jos, la minutul 39:40.