Decizia luată de FIFA care i-ar afecta pe agenţi! "Cea mai mare parte a acestor bani pleacă din fotbal" Decizia luată de FIFA care i-ar afecta pe agenţi! "Cea mai mare parte a acestor bani pleacă din fotbal"
VIDEO | FCSB - Rapid, ASTĂZI, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Derby-ul ce le poate aduce titlul „roş-albaştrilor”. Echipele probabile! VIDEO | FCSB - Rapid, ASTĂZI, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Derby-ul ce le poate aduce titlul „roş-albaştrilor”. Echipele probabile!
Volei feminin | Eliza Inneh, componenta naţionalei, campioană în Polonia şi MVP al finalei Volei feminin | Eliza Inneh, componenta naţionalei, campioană în Polonia şi MVP al finalei
Decizia luată în cazul partidei din Serie A, după prăbuşirea pe teren a fundaşului Ndicka. Ce se întâmplă cu meciul Udinese - AS Roma Decizia luată în cazul partidei din Serie A, după prăbuşirea pe teren a fundaşului Ndicka. Ce se întâmplă cu meciul Udinese - AS Roma
Fostul căpitan Sergej Barbarez a fost numit selecţioner al Bosniei Fostul căpitan Sergej Barbarez a fost numit selecţioner al Bosniei
Max Verstappen, imbatabil şi pe teritoriul Chinei. Campionul mondial a câştigat cursa de sprint Max Verstappen, imbatabil şi pe teritoriul Chinei. Campionul mondial a câştigat cursa de sprint

VIDEO | NEBUNIE ÎN „DERBY CAPITOLINO”. LAZIO ŞI ROMA AU TERMINAT LA EGALITATE UN MECI DE INFARCT

Noutăți Publicat pe 1 sep 2019

Una dintre viitoarele adversare ale CFR-ului din grupele Europa League, Lazio, a terminat la egalitate, 1-1, derby-ul cu marea rivală Roma. În direct pe LOOK PLUS, Lazio şi Roma au oferit un fotbal de calitate, în care au ratat o mulţime de ocazii şi au avut împreună nu mai puţin de 6 bare.

Toma a deschis scorul în minutul 17 prin Kolarov, care a transformat un penalty acordat pentru un henţ comis în careu de Savici. Lazio a egalat în minutul 58 prin Alberto, care a beneficiat de un serviciu excelent din partea lui Immobile. Şi tot Lazio ar fi putut să dea lovitura în prelungiri, când Lazzari a trimis în plasă, însă golul a fost anulat după o semnalizare de la margine. Lazio - Roma s-a terminat în cele din urmă 1-1, rezultat echitabil după desfăşurarea jocului.