VIDEO | Etapa începe cu o mare controversă! VAR nu a intervenit la eliminarea lui Murgia de la Hermannstadt VIDEO | Etapa începe cu o mare controversă! VAR nu a intervenit la eliminarea lui Murgia de la Hermannstadt
”Am cam exagerat”. L-a distrus pe Istvan Kovacs, dar acum şi-a domolit discursul ”Am cam exagerat”. L-a distrus pe Istvan Kovacs, dar acum şi-a domolit discursul
Maraton de şah în Times Square pentru un nou record mondial Maraton de şah în Times Square pentru un nou record mondial
Bogdan Lobonţ surprinde înainte de meciul cu FCSB. ”Eu nu pot să schimb nimic” Bogdan Lobonţ surprinde înainte de meciul cu FCSB. ”Eu nu pot să schimb nimic”
VIDEO | Hermannstadt - FC Botoşani 0-0, în direct la Prima Sport 1! Gazdele sunt în inferioritate numerică din minutul 24 VIDEO | Hermannstadt - FC Botoşani 0-0, în direct la Prima Sport 1! Gazdele sunt în inferioritate numerică din minutul 24
Rapidiştii s-au plictisit de derby-uri Rapidiştii s-au plictisit de derby-uri

VIDEO | NEMULŢUMIREA LUI DAN PETRESCU. „SCORUL E MINCINOS”

Superliga Publicat pe 25 aug 2019

CFR Cluj a trecut la pas de FC Botoşani, scor 4-1, însă Dan Petrescu s-a arătat nemulţumit de scor. Tehnicianul ardelenilor spune că echipa sa ar fi trebuit să mai marcheze câteva goluri, fără să primească vreunul.

„Scorul e mincinos. Azi trebuia să dăm cel puţin 8 goluri, de mult timp n-am mai avut atâtea ocazii. Îmi pare rău de golul primit. Dacă nu iei goluri, poţi să iei campionate, asta e filosofia mea. M-a enervat golul primit, am câştigat trei meciuri cu 4-1, dar aş fi preferat să câştigăm cu 4-0”, a spus Petrescu, în direct pe LOOK PLUS.