Oficialii Romei i-au decis viitorul lui De Rossi Oficialii Romei i-au decis viitorul lui De Rossi
Scandal în Brazilia. Ce a spus antrenorul unei echipe despre arbitra din camera VAR Scandal în Brazilia. Ce a spus antrenorul unei echipe despre arbitra din camera VAR
Sfârşit de sezon pentru Djibril Sow Sfârşit de sezon pentru Djibril Sow
Radu Petrescu a fost delegat la un meci important Radu Petrescu a fost delegat la un meci important
Se ştiu toate echipele din Europa care vor participa la Campionatul Mondial al Cluburilor Se ştiu toate echipele din Europa care vor participa la Campionatul Mondial al Cluburilor
NEWS ALERT | Un baschetbalist a fost suspendat PE VIAŢĂ din NBA NEWS ALERT | Un baschetbalist a fost suspendat PE VIAŢĂ din NBA

VIDEO | NICIO EMOŢIE PENTRU LIVERPOOL. KEITA ŞI FIRMINO AU REZOLVAT MECIUL CU PORTO

Video Publicat pe 10 apr 2019

Liverpool nu a avut emoţii în meciul de acasă cu FC Porto. Primul gol al englezilor a venit după doar patru minute, prin Naby Keita. La această fază, mingea a fost atinsă şi de jucătorul portughezilor, Oliver Torres. Mohamed Salah putea majora diferenţa, dar a ratat incredibil. Până la urmă, cormoranii au făcut 2-0 după reuşita lui Roberto Firmino. În partea a doua, Sadio Mane a trimis şi el balonul în plasă. Reuşita i-a fost, însă, anulată pe motiv de offside. Pe final, Porto putea reduce din handicap, dar Marega a tras dezamăgitor. Lusitanii au cerut apoi 11 metri, după ce Felipe a căzut în careul gazdelor. S-a terminat 2-0 pentru Liverpool, care e foarte aproape de semifinalele Ligii. A doua manşă din sferturi va fi peste o săptămână, în Portugalia.